Skocz do zawartości
maxtro

wykop.pl

Polecane posty

Jak dla mnie poziom wykopu znacząco spadł ;) Wykopanie teraz dobrego artykułu np. związanego z programowaniem jest praktycznie niemożliwe - jeżeli nie ma się "kolegów". Stał się wykopem dla śmieszych fotek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie strony "łebdwazerowe", bazujące na "mass user-generated content" czeka to samo - obniżenie poziomu, spamy, dzicz. Tzw. "user-generated content" w takiej formie nie powinien mieć w ogóle racji bytu, niestety obawiam się, że obecny trend się utrzyma i czeka nas internet, w którym będzie 99% śmieci generowanych przez spamerów, debili i złośliwców i 1% wartościowych treści na stronach autorskich i ściśle moderowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to samo co mowil d.v jest przeciez z e-mailami.

ile tak naprawde tresci ktore chciales dostac dostales?

marny 1% chociaz bedzie?

(oczywiscie mowie o wiadomosciach ogolnie, bez filtrowania anty-spamem)..

A przez te filtry to ja sie boje maila wyslac po angielsku - bo krotkie wiadomosci po angielsku to na ogol spam - a jeszcze dorzuc link (albo i antywirus dorzuci [ze przeskanowal :/]) - i trafiasz do folderu SPAM ...

Inny przyklad to kupienie dedyka z IP "po kims" - a IP na czarnej liście..

 

 

edit:

a o wykopie - zrobila sie tam stała "społeczność", i teraz oni tam "rządzą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o wykopie - zrobila sie tam stała "społeczność", i teraz oni tam "rządzą".

 

Wystarczy, ze bedziesz 1-2 razy na miesiac wrzucac linki do swojego serwisu to od reki bedzie troche komentarzy 'spamer' itp. W praktyce po takich komentarzach wiele glosow sie nie pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wrzuciłem kilka razy fajne, techniczne wpisy, ale nikt nie wykopał. jakiś 'śmieszny' obrazek po kilku godzinach trafił na główną.

 

po tym przestałem wrzucać techniczne i ciekawe treści wykop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×