Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Negatyf

Serwer do plików audio, video, img

Polecane posty

Witam,

 

jakie serwery polecacie do trzymania audio, video i jpegów? wszystko legal.

 

jakieś tanie serwery dedykowane? czy może amazonaws ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na większy download polecam wykupić konto premium w MegaUpload. Za 10 ojro miesięcznie (dużo mniej, jeśli opłacisz na dłuższy okres z góry) masz praktycznie brak limitów na ilość i wielkość plików oraz na generowany przez pliki transfer.

Strony na tym nie założysz, ale do tego celu możesz dokupić coś niewielkiego za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie również tkwię w poszukiwaniach i również rozważam amazona. Zastanawiam się tylko jak by to wyglądało w połaczeniu z ich simpleDB

 

Dodam iż ich system płatności wymaga karty.. aczkolwiek nie ma problemu z dodaniem karty inteligo np.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle skonkretyzowałem. Mam na myśli serwery, gdzie będą podłączone do CMSa i każdy użytkownik będzie mógl wrzucić swój film, audio, jpega.

 

Chciałbym się dowiedzieć jak z tym S3.

Storage - pojemnosc.

Data Transfer-in - odbieranie

Data Transfer-out - wysylanie

PUT/LIST Requests - o co chodzi tutaj?

 

Jeśli chciałbym zrobić download na takim serwerze, to mam rozumieć, że muszę wziąc w przyblizeniu troche wiekszy download, gdzie więcej osób będzie oglądać niż upload, gdzie raz będzie dajmy na to jeden film wrzucany.

 

Następna sprawa to co chodzi z tym PUT/LIST Requests?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eśli chciałbym zrobić download na takim serwerze, to mam rozumieć, że muszę wziąc w przyblizeniu troche wiekszy download, gdzie więcej osób będzie oglądać niż upload, gdzie raz będzie dajmy na to jeden film wrzucany.

 

Nie  ;) to działa w drugą strone :) Twój download jest zależy od uploadu serwera :) dlatego musisz wziąć troche większy upload :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUT/LIST Requests - o co chodzi tutaj?

 

Każde wywołanie pliku generuje żądanie (przykladowo GET to chec pobrania danych, PUT wyslania, itp), a amazon każe sobie za to płacić (co jest całkiem sensowne bo generują one obciążenie serwerów ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×