Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
stilo

Oferta biznes. od usługodawcy internetowego. Pytanie

Polecane posty

Witam, dostałem cennik od firmy globalconnect w Szczecinie, która oferuje dostęp do internetu. Dokładniej chodzi mi o gwarantowane łącze symetryczne 2Mb/s. Czy te ceny są wysokie? Bo w tej chwili mam prywatnie wersje 2Mb/512 z nie gwarantowanym łączem za 75 zł. A poza teoretycznie brakiem żadnych ograniczeń w protokołach i większym uploadem to nie widzę różnicy. Sama instalacja w umowie na 24 miesiące to 350 zł czyli rozumiem, że i tutaj kilka pytań.

 

1. podłączają sprzęt specjalnie do mnie żebym miał bezpośredni wtyk do łączy np tp?

2. Czy ceny za instalacje i samo łącze są wysokie?

3. Jakie są korzyści w łączu symetrycznym gwarantowanym?

 

 

PS: ZAŁĄCZNIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cena taka średnia raczej. Nie pamietam ile kumpel płaci w Bydgoszczy za łacze 2/2.

w tej ofercie masz publiczny ip, więc na 2 megowym uploadzie możesz jakiś mały serwerek postawić ;) zależy jak chcesz wykorzystywać to łacze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w zwykłej ofercie też mam publiczny IP więc jeżeli mam płacić 200 zł ponad(może dostane rabacik jakiś) to chciałbym wiedzieć za co. Np w ofercie dla zwykłego klienta łącze 6Mb/1.5 jest za 125 zł na czas nie określony. gdzie jest blokada na download przez p2p i ftp 1/5 łącza. Czyli mam prawie 2 x taniej jak symetryk a download i upload będzie zbliżony. I nie wiem czy jeszcze ma jakies zalety ten symetryk. Oczywiście poza faktem, że jest dla firm. Pingi będę miał niższe?

 

No na pewno będę wysyłał sporo danych przez ftp np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a teraz? http://docs.google.com/fileview?id=0Bx4j6M...kMWQ5&hl=en

 

jak chcesz wysyłać sporo danych to większy upload zawsze będzie lepszy. co do tego pinga to nie jestem pewien, ale chyba za wiele sie nie zmieni. tą 1/5 łacza na ftp to jest tylko po downloadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×