Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Szatyniak

Sprzedam VPS-a (Polska)

Polecane posty

Hej,

 

mam do sprzedania VPS-a:

 

1GB gwarantowany RAM,

 

procek 2x 1.1Ghz,

 

dysk 30GB,

 

transfer miesieczny 300GB,

 

wiecej info priv ;)

 

 

 

moge wystawic na allegro, VPS-a sprzedaje, poniewaz zbieram na dedyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, ze jest takze panel HyperVM, i 2 adresy IP

 

 

Oni jeszcze tego używają ? skoro tam jest taka dziura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni jeszcze tego używają ? skoro tam jest taka dziura...

 

ktoś rzucił tekst i teraz wszyscy to powtarzają... ta dziura była w lxadmin'ie czyli kloxo, wiele firm używa nadal hyperVM i nic się im nie dzieje złego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś rzucił tekst i teraz wszyscy to powtarzają... ta dziura była w lxadmin'ie czyli kloxo, wiele firm używa nadal hyperVM i nic się im nie dzieje złego ;)

 

Dziura była także w HyperVM ale została załatana, niemniej taka akcja, wraz ze wszystkimi przykrymi wątkami pobocznymi skutecznie zmotywowała nas do niekorzystania z tego panelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×