Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zen6

VPS firma polska tylko nie pośrednik

Polecane posty

Jeszcze nie widziałem firmy oferującej VPS która by niebyła pośrednikiem , czy może jakieś przeoczyłem , i dodam że nie chodzi mi o grupkę osób piwnica i mamy serwerownię , bo już coś takiego widziałem ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz choćby o firmach, których właściciele są aktywni na tym forum (np. HitMe, Active-Hosting, eFuturo)? Jak dla mnie to nie wyglądają na "pośredników"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianM A-H
Jeszcze nie widziałem firmy oferującej VPS która by niebyła pośrednikiem , czy może jakieś przeoczyłem , i dodam że nie chodzi mi o grupkę osób piwnica i mamy serwerownię , bo już coś takiego widziałem ;) ?

 

hmmmm to chyba źle Pan szuka.

Hitme /PL

najdmen /PL/DE

active hosting /PL

kylos /PL

webh /PL

efuturo /PL

etc..... etc....

Usługi uruchamiane na swoich maszynach lub dzierżawionych w Niemczech (najdmen) żadna z tych firmy w tym moja nie pośredniczy w sprzedaży VPSów tylko tak jak napisałem uruchamia na swoim sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiesz choćby o firmach, których właściciele są aktywni na tym forum (np. HitMe, Active-Hosting, eFuturo)? Jak dla mnie to nie wyglądają na "pośredników"...

 

 

Czytałem na innych że są pośrednikami HitMe, Active-Hosting , eFuturo nie wiem

Jeżeli nie jest to prawda to dobrze żeby się wypowiedziały osoby z firm i sprostowały.

 

 

hmmmm to chyba źle Pan szuka.

Hitme /PL

najdmen /PL/DE

active hosting /PL

kylos /PL

webh /PL

efuturo /PL

etc..... etc....

Usługi uruchamiane na swoich maszynach lub dzierżawionych w Niemczech (najdmen) żadna z tych firmy w tym moja nie pośredniczy w sprzedaży VPSów tylko tak jak napisałem uruchamia na swoim sprzęcie.

 

 

Możliwe, ale takie informacje krążą po innych stronach np. goldenline, stąd moje pytanie na forum, dziękuję za sprostowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianM A-H
Czytałem na innych że są pośrednikami HitMe, Active-Hosting , eFuturo nie wiem

Jeżeli nie jest to prawda to dobrze żeby się wypowiedziały osoby z firm i sprostowały.

 

Nie pośredniczymy serwerów VPS od nikogo ! kiedyś tak było z dmTEC ale postanowiliśmy złożyć własny sprzęt, który jest na naszej sieci w Łoidzi (ul traktorowa) i na nim uruchamiamy VPSy.

HitMe nie pośredniczy oraz efuturo......

 

Wystarczy przeczytać informacje na stronach firmy i wszystko jasne...

 

Ps. kto pośredniczy VPSy w dzisiejszych czasach ? chyba krzaki... bo normalna firma tak nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pośredniczymy serwerów VPS od nikogo ! kiedyś tak było z dmTEC ale postanowiliśmy złożyć własny sprzęt, który jest na naszej sieci w Łoidzi (ul traktorowa) i na nim uruchamiamy VPSy.

HitMe nie pośredniczy oraz efuturo......

 

Wystarczy przeczytać informacje na stronach firmy i wszystko jasne...

 

Ps. kto pośredniczy VPSy w dzisiejszych czasach ? chyba krzaki... bo normalna firma tak nie robi.

Pośredniczenie VPS'ów jest nie opłacalne.

Widzę Damianie że słabo się orientujesz co proponują inne firmy do twojej listy można było by też dodać SuperHost.pl . ;)

 

PS. Prosiłbym o kontakt z tobą, mam parę pytań co do twojej oferty VPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianM A-H
Pośredniczenie VPS'ów jest nie opłacalne.

Widzę Damianie że słabo się orientujesz co proponują inne firmy do twojej listy można było by też dodać SuperHost.pl . ;)

 

PS. Prosiłbym o kontakt z tobą, mam parę pytań co do twojej oferty VPS.

 

Kontakt tel, email na stronie Active-Hosting jest do mnie (gg nie udostępniam jest live czat na stronie i tam też można mnie złapać)

Nie wypisywałem wszystkich firm, bo część z nich nie jest godna uwagi a części nie znam i zanim bym znalazł wszystkie to by mi troszkę zeszło, dlatego napisałem etc = łac. łacina et cetera („i tak dalej”)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianM A-H
Ja jestem zainteresowany zakupem VPS'a u ciebie i proszę o kontakt z tobą.

 

Wszystkie informacje dot. oferty są na stronie, jeżeli ma Pan jakieś Pytania proszę pisać na biuro albo do mnie tak jak już to napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×