Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kaczy

Z: Serwre dedykowany w Polsce

Polecane posty

Chętnie udostępnimy Panu taki serwer gdyż nasza firma jest uprzejma dla klientów i każdy klient może decydować o swoich podzespołach serwera.

Bardzo słusznie- uprzejmość jest bardzo ważna. Dodam jeszcze, że np. w naszej firmie także jesteśmy bardzo uprzejmi, a do tego używamy mydła w płynie zamiast mydła w kostce (choć nigdy nie zastanawialiśmy się nad tym, jak rodzaj używanego mydła wpływa na obsługę naszych klientów).

 

A livenet.pl jest nie uprzejmy i nie udostępnia ... ehhh Damian ale to napisałeś ...

W takim razie też musicie zacząć używać mydła w płynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A livenet.pl jest nie uprzejmy i nie udostępnia ... ehhh Damian ale to napisałeś ...

Udostępniać - udostępnia, ale co do tego pierwszego bym się kłócił  :)

 

@Kaczy już nie bądź taki pajac  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyskusje o wyższości mydła w płynie nad mydłem w kostce sa oczywiście szalenie interesujące, ale jakby ktoś mógł coś polecić odnośnie serwera wymienionego w pierwszym poście byłoby miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Kaczy już nie bądź taki pajac :)

Ja się po prostu dostosowuje do poziomu wypowiedzi, a że ostatnio poziom ogólny większości wypowiedzi na tym forum jest (w ostatnich tematach) skrajnie niski to już na to nic nie poradze.

 

Ktoś może coś polecić ?

Możesz określić po co Ci dokładnie taki procesor przy takiej ilości pamięci RAM, oraz przy transferze miesięcznym rzędu 150GB? Co tam jest hostowane na tej maszynie? (jeśli możesz tę tajemnicę zdradzić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Kaczy już nie bądź taki pajac  :)

 

Dokładnie, innych obgaduje a sam nie jest lepszy. Jakoś nie wiem czemu ale za nim nie przepadam innym ubliża a sam nie jest lepszy. Tylko wywyższa się jakie to piwo pije i jakiego ma laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×