Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xisuonios

Jak za darmo rozkręcić stronę tematyczną ?

Polecane posty

Witam. Obecnie nie stać mnie na wykup płatnego hostingu dedykowanego. Chcę otworzyć stronę o pewnej grze. Jest ona bardzo popularna (obecnie jedyna pl strona ma już 30k użytkowników). Podobno są jakieś strony/firmy gdzie za darmo można założyć własną ( do tego podpiąć własną domenę) stronę internetową, są gotowe CMS etc. Czy znacie taką www/firmę ? Oraz jak wygląda licencja. Czy to co ja umieszczę na stronie (artykuły, newsy, forum, posty etc.) nie stanie się własnością intelektualną firmy, która udostępni mi serwery ?(tak działa MEGAUPLOAD zastrzega sobie prawa o plików, które tam umieszcza użytkownik).

 

Ewentualnie czy ktoś z was może udostępnić kawałek FTP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś porada konkretna :) ? Wy jesteście wyjadacze w tym temacie. Ja nie chcę tylko stracić 20 stron A4 tekstu na artykuły jaki mam napisany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś porada konkretna :) ? Wy jesteście wyjadacze w tym temacie. Ja nie chcę tylko stracić 20 stron A4 tekstu na artykuły jaki mam napisany :)

 

to kup jakiś Hosting :) nie wieże, że jak wydasz to 20-30 zł na rok, to bardzo zbiedniejesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tym darmowyserwer.com.pl to był chyba żart??? bo jest masa darmowych hostingow które dają po 1 gb miejsca i kilka gb transferu a ty wyjeżdzasz z jakimś krzakiem co daje 50 gb miejsca :mellow:

 

 

looknij sobie np. na www.pign.pl - kumpel ma tam stronkę i nawet śmiga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Obecnie nie stać mnie na wykup płatnego hostingu dedykowanego. Chcę otworzyć stronę o pewnej grze. Jest ona bardzo popularna (obecnie jedyna pl strona ma już 30k użytkowników). Podobno są jakieś strony/firmy gdzie za darmo można założyć własną ( do tego podpiąć własną domenę) stronę internetową, są gotowe CMS etc. Czy znacie taką www/firmę ? Oraz jak wygląda licencja. Czy to co ja umieszczę na stronie (artykuły, newsy, forum, posty etc.) nie stanie się własnością intelektualną firmy, która udostępni mi serwery ?(tak działa MEGAUPLOAD zastrzega sobie prawa o plików, które tam umieszcza użytkownik).

 

Ewentualnie czy ktoś z was może udostępnić kawałek FTP ?

 

Odezwij się na PW mam trochę wolnego miejsca, które mogę udostępnić jeżeli oczywiście projekt jest godny uwagi. Napisz na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach nie opłaca się oszczędzać na kupnie serwera, ponieważ oferty są bardzo konkurencyjne i bardzo tanie, a na sam początek nie jest ci potrzebny zbyt duży serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do kontaktu via PW udostępnimy konto MINI pod ten projekt (BEZ LIMITU PRZEPUSTOWOŚCI) ;-)

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×