Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Szef

Serwer VPS pod serwer gier.

Polecane posty

Na moje to pod serwery gier jedyne słuszne VPS'y to Webh.pl - opóźnienia zaczynają się od kilku ms, tj. są o wiele lepsze niż u konkurencji ze względu na chociażby lokalizację - Łódź. Tranzyt do TPnet'u odbywa się via crowley.

 

Sprawa zostaje jedynie dogadania się o możliwość uruchomienia serwera gry tam - ale to musisz już osobiście rozmawiać z Webh.pl, ew. odezwij się do Sebaka (który wypowiedział się w tym temacie :) ). Możliwe iż się dogadasz.

 

Jeżeli nie, to następująco:

 

- active-hosting.pl - odpada dla serwerów gier, skaczące "pingi", pojawiający się loss.

- hitme - nie chcesz, więc nie komentuję.

- logout.pl - 3 lokalizacje do wybory (tj. 3 serwerownie, gdyż dwie są w Gdańsku), opóźnienia na zadowalającym poziomie w którejkolwiek serwerowni - więc nie ma różnicy gdzie wybierzesz.

- ncgroup.pl - centrum polski a opóźnienia gorsze niż w Gdańsku. Chociaż wpięcie do PL-IX jest, więc aż tak źle nie jest - nie przesadzajmy.

 

PS. @Damianie z AH, Wy używacie nadal HyperVM do serwerów VPS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianM A-H
- active-hosting.pl - odpada dla serwerów gier, skaczące "pingi", pojawiający się loss.

 

Testowałeś ? NIE :) a inni tak bo kazałem aby sprawdzić bo sam na to czasu nie mam, pingi od 30 do 60 loss 0 chooke czasami do 20 skoczy i to wszystko ogólnie ok i zapraszam do testu wtedy sprawdzi Pan sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damian, postaw jakiś serwer gry, a jak nie masz czasu mogę to ja zrobić, dodam odpowiednią konfiguracje i zobaczymy jak to chodzi.

Adres udostępni się w tym temacie i każdy się przekona jak to działa.

W razie czego pm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testowałeś ? NIE smile.gif a inni tak bo kazałem aby sprawdzić bo sam na to czasu nie mam, pingi od 30 do 60 loss 0 chooke czasami do 20 skoczy i to wszystko ogólnie ok i zapraszam do testu wtedy sprawdzi Pan sam.
Noo testowali inni, miałem nawet (nie)przyjemność zagrać na takim serwerze. Więc ? Off :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianM A-H
Damian, postaw jakiś serwer gry, a jak nie masz czasu mogę to ja zrobić, dodam odpowiednią konfiguracje i zobaczymy jak to chodzi.

Adres udostępni się w tym temacie i każdy się przekona jak to działa.

W razie czego pm :)

 

Ok później lub jutro podeśle ci dane do VPSA

Noo testowali inni, miałem nawet (nie)przyjemność zagrać na takim serwerze. Więc ? Off :)

 

Yhy tak dobrze niech Ci będzie. Nie wypowiadaj się, co do mojej osoby oraz do działalności, które prowadzę, bo sobie tego nie życzę, poleciłeś webh i ok wystarczy udzielania. Wiem, że masz coś do mojej osoby i nawet jak by był ping po 10 ms to byś psioczył, bo taki już jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@marekxbx - o bledach z pamiecia pisalem o topiku o hitme - "pierwsze słyszę (czytam)" - czyli nie czytał Pan moich wypowiedzi w temacie o Pańskiej firmie, ok. nawet odgrzebałem dla Pana:

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=14977&st=220&p=163707entry163707

A lokalizacji Gdansk nie lubie - z wszystkich miejsc w ktorych przebywam, i wsrod znajomych do Gdanska mamy cieniutkie polaczenia. Takze hitme/logout i inne lokujace serwery w Gdansku dla mnie odpada. Za to przyjaciele z Rosji maja niezłe pingi :)

(wiec moze http://webhostingtalk.ru/ ? :))

 

@reszta ostatnio udzielajacych sie:

rowniez sprawdze i czekam na ip, gdyz myslalem nad vps-em pod gre z active-hosting.

z webh tez myslalem ale z Sebakiem nie mam kontaktu niestety, wiec nie ugadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok później lub jutro podeśle ci dane do VPSA

 

 

Yhy tak dobrze niech Ci będzie. Nie wypowiadaj się, co do mojej osoby oraz do działalności, które prowadzę, bo sobie tego nie życzę, poleciłeś webh i ok wystarczy udzielania. Wiem, że masz coś do mojej osoby i nawet jak by był ping po 10 ms to byś psioczył, bo taki już jesteś.

 

 

 

no a sa jakies podstawy zeby NIE wykazywac niecheci w stosunku do trolla i spamera? Jestes gorszy niz akwizytor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a sa jakies podstawy zeby NIE wykazywac niecheci w stosunku do trolla i spamera? Jestes gorszy niz akwizytor.

 

Możecie nie robić z tego tematu kolejnego śmietniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo sobie tego nie życzę,
Zabronisz mi na publicznym forum? Znów się tworzy flame, znów z powodu ... wiadomo kogo.

 

z webh tez myslalem ale z Sebakiem nie mam kontaktu niestety, wiec nie ugadamy tongue.gif
A PW / mail? :lol: Sebak nie jest takim ignorantem, nie przesadzaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A PW / mail? :lol: Sebak nie jest takim ignorantem, nie przesadzaj :)

Lubi grzać. :)

Co do ncgroup to też nie jest żle. Np. moje pingi(neo 512)

C:\Documents and Settings\Wojtek>ping webh.pl

Badanie webh.pl [91.205.75.151] z użyciem 32 bajtów danych:

Odpowiedź z 91.205.75.151: bajtów=32 czas=41ms TTL=56
Odpowiedź z 91.205.75.151: bajtów=32 czas=39ms TTL=56
Odpowiedź z 91.205.75.151: bajtów=32 czas=38ms TTL=56
Odpowiedź z 91.205.75.151: bajtów=32 czas=43ms TTL=56

Statystyka badania ping dla 91.205.75.151:
Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 4, Utracone = 0 (0% straty),
Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:
Minimum = 38 ms, Maksimum = 43 ms, Czas średni = 40 ms
--
C:\Documents and Settings\Wojtek>ping ncgroup.pl

Badanie ncgroup.pl [194.24.175.245] z użyciem 32 bajtów dan

Odpowiedź z 194.24.175.245: bajtów=32 czas=43ms TTL=58
Odpowiedź z 194.24.175.245: bajtów=32 czas=40ms TTL=58
Odpowiedź z 194.24.175.245: bajtów=32 czas=44ms TTL=58
Odpowiedź z 194.24.175.245: bajtów=32 czas=38ms TTL=58

Statystyka badania ping dla 194.24.175.245:
Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 4, Utracone = 0 (0% st
Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:
Minimum = 38 ms, Maksimum = 44 ms, Czas średni = 41 ms

Więc wcale nie jest tak źle, pod serwery gier w sam raz bo dają całkiem dużo transferu.

Można jeszcze polecić logout, też bardzo fajnie działają u nich SG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianM A-H

195.162.24.64:27015 STEAM

Łącza jak wiecie to GTS + Crowley do około roku czasu planujemy podłączyć ATMANA.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×