Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cfg

Szukam kilku paneli administracyjnych/bilingowych

Polecane posty

Gość cfg

Witam.

 

Więc tak mam kilka pytań. Dotyczą one tylko paneli administracyjnych typu directadmin i systemów billingowych.

 

Więc tak zaczynamy.

1. Direct Admin

Czy jeżeli kupię licencje to czy mogę skrypt DirectAdmin przystosować do swoim potrzeb? O co mi chodzi... np. wbudować ją tak, aby przypominała te panele z home.pl albo nazwa.pl? Wiem oni mają autorskie, ale czy można tak bawić się directadmin? Oczywiście można po negocjować z firmą odpowiedzialną za skrypt w sprawie stopki. Jeżeli się nie uda - oczywiście stopa zostanie.

 

Dlaczego tak wymyślam? Myślę, że nie opłaca mi się zlecać takiego oprogramowania jakieś firmie - duże koszta a efekt ten sam, może nawet gorszy. Uwaga - nie chodzi mi o takie głębsze modyfikacje - chciałbym tylko wdrożyć w to swoją grafikę i przebudować tak, aby trochę to inaczej wygląda, ale nie chce tam wgrywać ani dodawać żadnych modyfikacji do kodu. Interesuje mnie tylko przebudowa jeżeli chodzi o cały układ DA.

 

2. System bilingowy webhosting

Następnie szukam panelu bilingowego, który nie jest kombajnem w stylu WHMCS, głównie szukam czegoś polskiego. W sumie mam polski lang whmcs, ale cały PA jest w języku angielskim. Jednak co chciałbym, aby taki system oferował... łatwość w integracji z DA. Polskie płatności, wiadomo, że polski system = polskie płatności. Chciałbym też w pełni wdrożyć swoją grafikę, nałożyć swój układ strony i jeżeli jest możliwość usunąć stopkę (oczywiście za odpłatą).

 

3. System bilingowy gamehosting

Szukam coś takiego z opis nr. 2, ale dotyczące się w pełni gier. Jednak interesuje mnie coś polskiego i też nie taki kombajn. Takie systemy nie są mi potrzebna. Oczywiście pełna możliwość edycji takiego skryptu - chodzi oczywiście o przystosowanie układu. No i kwestia stopki.

 

Kolejnym zagadnieniem jest czy istnieje system, który automatycznie instaluje gry na serwerze? I czy to jest w jakimś systemie biligowym czy raczej jakiś panel a'la directadmin?

 

4. System bilingowy radiohosting

Tak to samo co 2 i 3, ale w pełni dostosowane od hosting streamingowy. Czyli shoutcast, autopiloty itd. Oczywiście kwestia edycji i stopki w tym punkcie tez aktualna.

 

5. System 'panel pracownika'

Czy istnieje jakiś dobry system do kontroli pracownikami? Chodzi mi głównie o taki system, gdzie jest Panel Administracyjny i Panel Pracownika. Gdzie w PA daje się zlecenia na dany projekt a w PP dowolna osoba z dowolnej grupy może sobie wybrać zlecenie. Oczywiście interesuje mnie język polski. Układ czy stopka mogą zostać.

 

To raczej wszystko co mnie interesuje na dzień dzisiejszy.

Było by miło gdybym otrzymał jakieś linki, nazwy i krótkie opisy.

 

Oczywiście gdyby były jakieś pytania to odpowiem. Postaram się być jak najbardziej aktywny w tym temacie.

Też bym prosił gdyby była możliwość prywatna opinia na temat danego produktu - nie lubię kupować kota w worku.

 

Pozdrawiam,

Jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2. System bilingowy webhosting

Następnie szukam panelu bilingowego, który nie jest kombajnem w stylu WHMCS, głównie szukam czegoś polskiego. W sumie mam polski lang whmcs, ale cały PA jest w języku angielskim. Jednak co chciałbym, aby taki system oferował... łatwość w integracji z DA. Polskie płatności, wiadomo, że polski system = polskie płatności. Chciałbym też w pełni wdrożyć swoją grafikę, nałożyć swój układ strony i jeżeli jest możliwość usunąć stopkę (oczywiście za odpłatą).

 

Polecam Admin Panel Panel http://adminpanel.pl zarządzający nie tylko hostingiem www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfg
Polecam Admin Panel Panel http://adminpanel.pl zarządzający nie tylko hostingiem www

 

1 licencja = 1 domena rozumiem. Jednak widzę, że tutaj są praktycznie 3 systemy bilingowe w 1. Bardzo dobrze, w dodatku po polsku. jednak czy można to złączyć jakoś z directadmin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianM A-H
1 licencja = 1 domena rozumiem. Jednak widzę, że tutaj są praktycznie 3 systemy bilingowe w 1. Bardzo dobrze, w dodatku po polsku. jednak czy można to złączyć jakoś z directadmin?

 

witam.

Tak można sami go używamy, chociaż na nowym projekcie zdecydowaliśmy sie na WHMCS

 

1 domena tzn. chodzi o to, że na tej domenie może go Pan zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfg

1 domena tak. A jeżeli chce tego skryptu używać na 3 domenach? 1 skrypt, 3 domeny. Wiąże się to z 3 licencjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×