Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
koks

Serwer VPS

Polecane posty

Witam chce kupic serwer VPS

Info o serwerze:

Procesor: do 100% (2800 Mhz) ico_14.gif Pamięć RAM: 1536 MB ico_14.gif Dysk: 30GB ico_14.gif Transfer: 200GB/mc ico_14.gif Adresy IP: 1

 

Chciałbym na nim postawic serwery do radia autopiloty serwery głosowe prosze powiedzcie mi czy sie opłaca wogóle wziosc tego vps za 49 zł?

Co moge na nim postawic prosze oszybka odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

200gb transferu na serwery głosowe, radio to na pewno za mało (zależy ile osób tam bedzie z tego korzystać)

Zobacz na www.webh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało dysku na autopiloty :) no i trochę mało transferu jednak radio i serwery głosowe trochę jedzą transferu.

Przysiądzie się kilku słuchaczy i kilka osób na serwerach głosowych i transfer szybko poleci :)

 

Pfff misioN byłeś szybszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chce kupic serwer VPS

Info o serwerze:

Procesor: do 100% (2800 Mhz) ico_14.gif Pamięć RAM: 1536 MB ico_14.gif Dysk: 30GB ico_14.gif Transfer: 200GB/mc ico_14.gif Adresy IP: 1

 

Chciałbym na nim postawic serwery do radia autopiloty serwery głosowe prosze powiedzcie mi czy sie opłaca wogóle wziosc tego vps za 49 zł?

Co moge na nim postawic prosze oszybka odpowiedz:)

 

za 40,95 zł u nas dostaniesz hosting radiowy serwer shoutcast 50 slotów+Autopilot 12 Gb i RDS .Jeśli złożysz zamówienie do końca wakacji dostaniesz na 30 dni usługe za darmo Zapraszamy www.freecast.pl :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile dobrze zrozumiałem on chce kupić vps'a a nie hosting shoutcast'a...

 

ja tylko porównałem że jeśli chce kopic vpsa za 40 zł w tej cenie dostanie u nas pakiet biznesowy :) w najwyższej jakości i nie musi się martwić miedzy innymi o transfer itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko porównałem że jeśli chce kopic vpsa za 40 zł w tej cenie dostanie u nas pakiet biznesowy :) w najwyższej jakości i nie musi się martwić miedzy innymi o transfer itp :)

 

 

ale on chce VPS, a to jest roznica, pozatym napisal ze nie tylko shoutcast ma byc na serwerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×