Skocz do zawartości
kaczy

Nowa odsłona serwisu dust.pl

Polecane posty

Gość

d.v. a było jakieś coś.. niestety dokładnie nie powiem kiedy i jaka regułka.. ale coś tam było.. może jeszcze w ósemce? ale fakt, że lepsza na pewno Opera niż IE...

 

regdos w ogóle jakiś takiś zaczepliwy jesteś, wyluzuj, nie bądź "p"

- szoty dają to, że widzisz, że coś się rozwala... myślę, że to już sporo, jak na początek

- niestety, ja osobiście nie mam ochoty bawić się w wirtualizacje... to już wolę pooglądać szoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regdos w ogóle jakiś takiś zaczepliwy jesteś, wyluzuj, nie bądź "p"

- szoty dają to, że widzisz, że coś się rozwala... myślę, że to już sporo, jak na początek

- niestety, ja osobiście nie mam ochoty bawić się w wirtualizacje... to już wolę pooglądać szoty

 

Nie jestem "p" tylko w wypadku gdy mam o czymś pojęcie i już zagłębiłem się w problem to wydają mi się bez sensu jak ktoś coś tam powie, że mu się wydaje nie sprawdzając tego, szczególnie, że podałem działające rozwiązanie. Kaczy poprosił o konkretną pomoc i rozwiązanie problemu a nie mielenie tematu, że IE to badziew, itp., itd.

 

Szoty w przypadku dust.pl nie pokazują, że menu nie działa i jeżeli sprawnie chce się naprawić cokolwiek to po prostu trzeba mieć te przeglądarki, poprawka, zapisz, odśwież i już wiemy czy coś dało czy nie. A do tego FF z firebug i naprawdę się przyjemnie pracuje.

 

Co do wirtualizacji, to z nią nie ma zabawy, odpalasz, instalujesz system i używasz. Naprawdę wygodne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blah.

Klik - widzisz tutaj Etop?

 

Z Tata w Wawie (dawne Teleglobe):

 1 195.219.188.50 [MPLS: Label 7150 Exp 0] 20 msec
195.219.188.54 [MPLS: Label 7150 Exp 0] 16 msec
195.219.188.50 [MPLS: Label 7150 Exp 0] 16 msec
 2 Vlan14.icore1.FR1-Frankfurt.as6453.net (80.231.64.1) 32 msec 28 msec 16 msec
 3 xe-4-2-0-0.fra20.ip4.tinet.net (213.200.86.65) [AS 3257] 20 msec 40 msec 16 msec
 4 xe-4-0-0.waw10.ip4.tinet.net (89.149.186.194) [AS 3257] 40 msec 40 msec 40 msec
 5 zig-zag-gw.ip4.tinet.net (213.200.69.254) [AS 3257] 44 msec 40 msec 40 msec
 6 nitrogremlin.etop.pl (80.72.36.46) [AS 20853] 40 msec 40 msec 40 msec
 7 www.dust.pl (80.72.37.98) [AS 20853] 40 msec 40 msec 40 msec

 

I po co klamac na temat lacz?

 

 

Witam

 

Ponieważ naszemu klientowi zarzucono pisanie nieprawdy - pragnę wyjaśnić iż.

 

Tranzyt IP oparty jest na sieci opertaorów typu Tier1. Operatorzy krajowi w pierwszej kolejności dobudowują swoje łącza fizyczne do PoP`ow operatora Tier 1 , ktory ma dostarczać im tranzyt międzynarodowy.

 

Następnie podpisuje umowę z operatorem Tier 1 na tranzyt ruchu. Umowa taka przeważnie rozpoczyna się od podpisania NDA (umowy o poufności). Więc wszystko, co jest w takiej umowie nie może ujrzeć światła dziennego. Często nawet ujawnienie istnienia samej umowy jest niezgodne z NDA i może pociągnąć skutki prawne.

 

Tak więc, aby jednocześnie sprawić by szanowni forumowicze byli poinformowani, a tresciom zawartym w umowach o poufności stało się zadość pragne wyjaśnić iż:

 

1. Obecnie Etop sp.z o.o. posiada własne połączenia światłowodowe do opisanych operatorów: Tiscali, DTAG, Tata (dawniej Teleglobe), TPSA, LinxTelecom i innych

2. Ruch IP jest wysyłany i przyjmowany drogami, które w danym momencie dają najlepszy stosunek jakości do ceny.

3. Obecność w AMSIX wykonywana jest poprzez porty dzierżawione od innego operatora Tier1 w formie poddzierżawienia portu - stąd brak na liście członków AMS-IX.

 

To chyba wyjaśnia, brak zrozumienia sytuacji i zasad.

 

Na dniach rusza nowa strona internetowa DataHouse.Pl, gdzie będzie można poznać aktualne informacje o sieci

 

 

Konrad Olszewski

 

eTOP sp z o.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×