Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mamuśka

Z: leży webh?

Polecane posty

Generalnie mogę się nie odzywać w temacie, ale wydawało mi się, że to jest forum dyskusyjne i służy po to, żeby wymieniać opinie.

 

Chyba o to właśnie.... trzeba żyć spokojnie bez nerwów ;)

Pax ! Pax między chrześcijany ! :P (powiedział wyznawca Islamu przeładowując kałacha :P )

 

 

 

Ja jestem spokojna jak anioł ale jak mi ktoś próbuje wsadzić w usta coś czego nie powiedziałam to trzęsie mnie nerwica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze czysto poza tematem dyskusji (bo jak napisałem w ostatnim poście w temacie, uznaję ze swojej strony dyskusję za skończoną). Zwłaszcza po zacytowanych przeze mnie poniżej wypowiedziach.

 

a czy ja komuś pozwoliłem usuwać swój post ? chyba nie.... ale WHT to WHT banda zakompleksionych modów.... którzy sobie klikają i usuwają prawdę bo ich webHujnie sie obraża.

 

Myślę, że jeśli kogoś przerasta prowadzenie kulturalnej i merytorycznej dyskusji na dany temat to po prostu w ogóle nie powinien się publicznie wypowiadać (a zwłaszcza na takim forum jakim jest WHT).

 

O co do cholery robicie aferę? Przyczepiliście się do mnie jak rzep do psiej dupy i napierdalacie domysłami jeden przez drugiego, który lepszy.

 

Osobiście wnioskuję, aby moderatorzy wzięli sobie do serca zaznaczone przeze mnie fragmenty wypowiedzi i wyciągnęli odpowiednie konsekwencje. Zimny prysznic w postaci kilku ostrych banów powinien zdecydowanie zapobiec tego typu praktykom. Ja też lubię sobie czasem poprzeklinać jak mnie coś zdenerwuje, ale nie robię tego publicznie na forum, na którym powinno się chyba jednak trzymać jakiś poziom wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarżypyta. ;)

 

Najpierw się czepiasz potem jak człowiek prosi, żebyś się odpimpał to dalej kręcisz śrubę.. a jak Cie prosze o konkretne przytoczenie moich słów, które by potwierdziły zarzucane mi przez Ciebie ''błędy' w konfiguracji serwerów to wołasz na pomoc moderatora.

 

Spoko, ja umiem brać odpowiedzialność za wypowiadane przez siebie słowa. Jak coś palnę źle (bo każdemu się może zdarzyć) to umiem powiedzieć przepraszam... i się wycofać. Ewentualną karę również przyjmę z podniesioną głową ... najwyraźniej jako baba mam większe jądra niż Ty.

 

 

Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×