Skocz do zawartości
hosting

szybki serwer opinia

Polecane posty

Witam Wszystkich,

 

uwaga na firme szybki-serwer, nie dosc ze firma wziela pieniadze za hosting, to od tego momentu zero odzewu, i zero hostingu oczywiscie ...???!!!

 

poza tym nie sposob nawiazac kontakt z w/w firma.

Przed wplata pieniedzy, firma odpowiadala na emaile, po wplacie juz nie...!!!

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A upłynęło od wpłaty jakoś strasznie dużo czasu? Jesteś pewien, że już im się zaksięgowało? Próbowałeś dzwonić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co widze tylko jedno ip odpowiada na ping a jestem ciekawy jaka firma hostuje ich serwery :)

 

Nie śmiej się, kto tu siedzi w ovh  :) szybki-serwer ma maszyny w kylosie (jest tam również active-hosting) oraz w niemczech w hetznerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hosting,

napisz do mnie na priv, to nie możliwe abyś zapłacił za hosting i nie otrzymał swojego konta w max czasie 30 minut od złożenia zamówienia,

a co dopiero zapłaty. Nie aktywujemy kont po zapłacie tylko od razu po złożeniu zamówienia.

 

Freecast,

W przeciwieństwie do Ciebie nie muszę zganiać klientów na siłę jakimiś obietnicami, "promocjami" , mam ich wystarczającą ilość,

strona jest nieaktualizowana x czasu, i nie są na niej podane wszystkie serwery, choćby z tego względu że mając ponad 80 adresów IP nie wyglądałoby to dobrze wizualnie.

Skoro jesteś ciekawy gdzie jest serwer a nie umiesz sam sprawdzić to Ci podpowiem że akurat strona szybki-serwer.pl jest w dediserv, a poza tym mamy jeszcze serwery w Kylosie, OVH i Procivie. W sumie jest to 9 serwerów

 

Lan Hikari

w Hetznerze już nie ma ani jednego serwera :) stare info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO to temat jest do kosza, jakiś sfrustrowany nie wiadomo czym człowiek chciał zrobić Edartowi "koło pióra".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×