Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krissss hope

VPS TS/VT

Polecane posty

Witam w najblizszym czasie chce zamowic VPS pod server TS/VT dokladnie tak offerta.

www.superhost.pl (mini) i takie pytanko ile moze transferu zjesc serwer ts na tysiac slotów miesiecznie , czy te 200mb staryczy? , to samo pytanie odnosnie ventrilo na 200 slotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w najblizszym czasie chce zamowic VPS pod server TS/VT dokladnie tak offerta.

www.superhost.pl (mini) i takie pytanko ile moze transferu zjesc serwer ts na tysiac slotów miesiecznie , czy te 200mb staryczy? , to samo pytanie odnosnie ventrilo na 200 slotów.

 

 

to załeży od kodeków, od ilości osób online ito. Wiele rzeczy ma znaczenie... Nie można dokładnie określić. Mi np TeamSpeak brał miesięcznie z 350GB do 450 GB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam superhostu,kolega ma tam serwery ventrillo i postawił mi,mam niecale 2 dni a juz byly 4 pady serwera spowodowane problemami dostawcy.

Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecę BudgetVPS - Medium/Large, na takie rzeczy jak znalazł, poza tym, że pingi do TP w granicach 40ms, to wszystko jest OK.

 

A jeśli zależy Ci na niskich pingach, to HitMe.net.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Może zachęcę Pana naszą ofertą?

Mogę dać na test serwer VPS, sprawdzi Pan sobie pingi jak i resztę w razie czego proszę o wiadomość na PW.

 

Pozdrawiam Damian Miodek

Active-Hosting.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marczak a ile miales na tym TS osob ze ci tyle jadlo. Głownie chodzi mi o dobry tranfer tak jak mowiłem ts ma być na około tysiac miejsc (najlepszy kodek) + ventrilo 200 miejsc.

 

zainteresowala mnie offerta Unmetered 1 z budgetvps.pl jednak nierozumiem Transferu Transfer: Łącze gwarantowane 1mbps czyli niema limitu na wysylanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz łącze 1mbps bez limitu transferu, czyli ile łącze da rade, tyle transferu zużyjesz. Na te 1000 slotów TS i 200 VT na 99,9% nie wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię abyś miał 1000 online... Jak tutaj już ktoś wspomniał dużo zależy ile osób będzie online , jakie codecki itp.

Na sam początek 100-200GB transferu ci powinno wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej wątpię abyś miał 1000 online... Jak tutaj już ktoś wspomniał dużo zależy ile osób będzie online , jakie codecki itp.

Na sam początek 100-200GB transferu ci powinno wystarczyć.

dokładnie tak :) jeżeli Ci będzie wiecej potrzebne to zawsze możesz dokupić :) Chyba, że ping ~59 Cie interesuje to weż w ovh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy od kogo taki ping, bo ja np. u siebie mam w granicach 35 :). A to wszystko za sprawą peeringu, które sobie OVH W TPSie załatwiło ostatnimi czasy :).

 

+ Oczywiście na TSa licencja dochodzi, bo inaczej nie odpali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licencja jest chyba powyzej tysiaca miejsc :> , chyba macie racje na poczatek wezme 200GB poprostu zmienie maszyne jak niebedzie starczyc , odradziliscie superHost czyli odpada , znalazlem tez ciekawa offerte w mzone.pl a mianowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwery w niemczech = wyższe pingi :)

 

Po pierwsze oni są w UK a nie DE.

Po drugie jaką to daje różnice w przypadku serwerów głosowych? Ludzie w kimsufi trzymają głosowe i nie narzekają, tam siedzą też hostingi (oraz hostinki) serwerów głosowych i shoutcast :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie sory za pomyłkę, wtedy pingi są jeszcze wyższe (serwer w UK, a nie w DE)

 

Wg. mnie pingi robią dużą różnicę przy serwerach głosowych, przynajmniej jeżeli chodzi o serwer do rozmowy w czasie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie sory za pomyłkę, wtedy pingi są jeszcze wyższe (serwer w UK, a nie w DE)

 

Wg. mnie pingi robią dużą różnicę przy serwerach głosowych, przynajmniej jeżeli chodzi o serwer do rozmowy w czasie gry.

 

Mało ludzi ma takie zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że Twoja firma jest w OVH na jakimś śmiesznym dedyku? :). Wybacz, ale nie wierzę w to, że pod serwery VT kupiłeś taką maszynę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego, że Twoja firma jest w OVH na jakimś śmiesznym dedyku? :). Wybacz, ale nie wierzę w to, że pod serwery VT kupiłeś taką maszynę :).

 

 

Przy serwerach glosowych ping ~35 czy tam ~60 to nie jest duża różnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji... :)

Jeśli chciałbym sprzedawać TS/ventrilo, to serwer w niemczech/uk/francji może być? Czy ping ma przy tym duże znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystając z okazji... :)

Jeśli chciałbym sprzedawać TS/ventrilo, to serwer w niemczech/uk/francji może być? Czy ping ma przy tym duże znaczenie?

 

 

tak jak mówiłem, pingi przy serwerach głosowych nie są odczuwalne... Powiem tak, miałem TeamSpeaka w DE po roku przeniosłem go do ovh i ludzie nie skarżyli się :) Wszystko ładnie chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego, że Twoja firma jest w OVH na jakimś śmiesznym dedyku? ;) . Wybacz, ale nie wierzę w to, że pod serwery VT kupiłeś taką maszynę :P .

 

Nie bądź śmieszny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×