Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Isu

Wyłączyli mi hosting, 0 informacji

Polecane posty

Witam,

 

Chciałbym się dowiedzieć na jakiej zasadzie pracuje OVH - w weekendy nie pracują a ja każdego dnia tracę pieniądze. Zapomniałem zapłacić za hosting bo byłem na wakacjach i mi wyłączyli konto - czy straciłem te dane? Dane na tym hostingu są warte ponad 20 000 PLN. Jestem głupi, że mogłem zapomnieć zapłacić, ale teraz bardziej się przejmuje pieniędzmi tymi co straciłem i tymi co tracę każdego dnia nieobecności strony w sieci.

 

I zastanawiam się dlaczego nie dostałem żadnego maila, że konto wygasa. 0 czasu tolerancji itd. w dodatku tak duża firma nie działa w weekendy - śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Witam,

 

 

I zastanawiam się dlaczego nie dostałem żadnego maila, że konto wygasa. 0 czasu tolerancji itd. w dodatku tak duża firma nie działa w weekendy - śmiech na sali.

 

a może w spamie ? sprawdź.... chyba, że już to robiłeś no to może masz podaną skrzynkę w danych kontaktowych taką na którą z OVH nagle e-maile przestały dochodzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz np. opłacony serwer do 28.07.2009r. Około 28-30 zostanie zablokowany.

Jeżeli po 14 dniach (chyba) nie zapłacisz serwer zostanie usunięty i oddany do ponownej sprzedaży.

Maile są wysyłane , ponieważ je dostaje :) sprawdź czy dobrze podałeś emaila lub czy twoja skrzynka nie nawaliła lub zobacz spam :)

 

PS. taki duży zarobek i ty płacisz z miesiąca na miesiąc? O takich rzeczach się pamięta a jak ma się fundusze płaci minimum za 3 m/c oraz opłaca się kilka dni/tygodni przed końcem okresu na który opłaciłeś wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli go opłacisz przez jakiś kanał płatności (place z inteligo, mbank czy cos w tym stylu) to odblokuja ci serwer w ciagu 20 minut od zaplaty (nawet w weekendy :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj z tymi mailami to przez automat jest wysylane podajze 60, 30, 15, 7, 3 i 1 dzien przed uplywem terminu. Wiem co mowie bo sam mi maile wysylaja i dobra to opcja, gdyz sam osobiscie bym zapominal o wplatach co niektorych :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×