Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pieniadz

Blokowanie dedyków

Polecane posty

Witajcie

 

Czytam forum od dłuższego czasu ale dopiero dziś mnie przycisnęło do rejestracji.

Posiadam 2 dedyki w strato.de i na 1 z nim jeden z użytkowników zamieścił stronę która nie spodobała się strato.de.

Dostałem informacje ze muszą stronę usunąć, jako że nie jestem cały czas online to nie zrobiłem tego od reki, i nim się zorientowałem cały serwer został odcięty od sieci.

Czy to normalne zachowanie, 1h czasu na reakcję ??

Czy to powszechna praktyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w de to normalka ?

 

To nie normalka, musieli dostać sporo abuse-ów, coś złego musiało wychodzić z tego sajtu lub po prostu content tej strony był już mega przegięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie normalka, musieli dostać sporo abuse-ów, coś złego musiało wychodzić z tego sajtu lub po prostu content tej strony był już mega przegięciem.

 

strona podszywała sie pod sajta do logowania do gry tibia...

strona siedziała ponad 2 miesiące a kilka dni temu dodali ja do phishtank.com

 

eh już 14 h leży serwer, każą mi wysłać faksa z deklaracja że jak jeszcze raz to sie powtórzy to mogą bez powiadomienia wypowiedzieć umowę...

 

ps. jestem u nich już 4 lata i po raz 1 taka akcja.. 2 razy wcześniej zdarzyłem zareagować po mailu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strona podszywała sie pod sajta do logowania do gry tibia...

strona siedziała ponad 2 miesiące a kilka dni temu dodali ja do phishtank.com

 

eh już 14 h leży serwer, każą mi wysłać faksa z deklaracja że jak jeszcze raz to sie powtórzy to mogą bez powiadomienia wypowiedzieć umowę...

 

ps. jestem u nich już 4 lata i po raz 1 taka akcja.. 2 razy wcześniej zdarzyłem zareagować po mailu...

 

Ja się osobiście nie dziwię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się osobiście nie dziwię :)

 

A ja się dziwie, coraz więcej firm stosuje tą politykę. Często nie dają nawet szansy by zareagować tylko klik i serwer wyłaczony.

Firmy chyba zapominają, że serwery mają często dziesiątki użytkowników i nie zawsze z ich winy może się znaleźć strona

która podszywa się pod jakiś oficjalny site. Często się dzieje, że przez jakąś dziurę w joomli ktoś instaluje takie strony

 

Firmy w stanach dają 4h na reakcję, w kanadzie o dziwo 24h, w polsce często 1h

 

Pozdrawiam,

Tom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli ja jako właściciel serwera z stroną która udostępnia możliwość prowadzenia np bloga, jestem skażany na reagowanie w ciągu 1h, przecież to paranoja, w każdej serwerowni/kraju tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Trzeba było się zabezpieczyć regulaminem i pogrozić odpowiedzialnością. Nie masz możliwości, żeby wyciągnąć konsekwencje od tego gościa, który zamieszanie spowodował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było się zabezpieczyć regulaminem i pogrozić odpowiedzialnością. Nie masz możliwości, żeby wyciągnąć konsekwencje od tego gościa, który zamieszanie spowodował?

 

jak komuś zależy to doda bloga przez proxy + czasowy email i wrzuci co chce, a pociągać dzieciaka, który na serwer bez php wrzucił formularz skopiowany z strony tibi to nic mi nieda, zresztą do tej pory nie logowałem ipków, trzeba będzie zacząć. Narazie rozglądam się za hostingiem(krajem) który mi da jakiś sensowny czas na reakcje i wyśle info np sms-em ( strato.de wysłało na maila który wpadł do spamu.. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×