Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
czarekfcb

[Sprzedam] Kupon promocyjny Google Adwords 200zł !

Polecane posty

Witam,

 

mam do sprzedania kupon promocyjny adwords o wartości 200zł!

 

 

Cena: 40zł

 

 

Kontakt: PW lub gg: 4864663

 

czarekfcb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy te kupony promocyjne po 1 nie są przypisane do konta

 

Gdyby były przypisane nie byłoby informacji, że bla bla bla możesz wykorzystać kupon sam lub przekazać go znajomemu bla bla bla :D Jakoś takoś to szło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

mam do sprzedania kupon promocyjny adwords o wartości 200zł!

 

 

Cena: 40zł

 

 

Kontakt: PW lub gg: 4864663

 

czarekfcb

 

:):D;) przecież to jest darmowe wystarczy zarejestrować sie w adwords i za parę dygodni przyjdzie ci list z Google dotyczący promocji :D:):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam dostyalem te kupony ;] wartosc 200 zl odsprzedam podobnie.;] Niewiem po co mi tyle kuponow w domu. A jest w tych kuponmach maly hak ...kupon tylko dla owych kont. Masz 14 dni od czasu aktywacji by skorzystac z kuponu jesli masz nowe konto. Czyli na prosty rozum

zakladasz konto wplacasz 40 zl podajze jako ze nowe konto, i masz 14 dni by sobie wklepac kod ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom u mnie też on gdzieś leży :D z tego co czytałem to te 40 zł moga pobrać ci z kuponu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):D;) przecież to jest darmowe wystarczy zarejestrować sie w adwords i za parę dygodni przyjdzie ci list z Google dotyczący promocji :D:):D:D

 

Tego do końca pewien nie jestem. Ja mam kupon ważny do końca sierpnia, więc nie wiem czy to nie ograniczona czasowo promocja. Poza tym weź pod uwagę, że 40zł to nie dużo i nie musisz czekać na list... Poza tym trzeba wpłacić 40zł i dopiero czekasz, żeby aktywować konto :) Więc sprzedaż tych kuponów nie jest najgorszym pomysłem. Ja mogę sprzedać za 20 jeśli ktos chce :D

 

Nom u mnie też on gdzieś leży :D z tego co czytałem to te 40 zł moga pobrać ci z kuponu :)

 

Według tego co napisali niby tak, ale ja nie znalazłem takiej opcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×