Skocz do zawartości
Gimp199

Wirtualny hosting..!

Polecane posty

  Witam,zamierzam założyć stronę www.Proszę,żeby ktoś mi polecił dobry i zaufany hosting wirtualny o parametrach:

Pojemność:2GB

 

Transfer:80GB/msc

 

~~Chcę,żeby w nim był cPanel i można było umieszczać linki download do nie legalnych plików.Reszta taka jak tutaj http://www.ovh.pl/produkty/240plan.xml.Najlepiej gdyby to był hosting PL,a koszt max.200zł :)

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Edytowano przez DELL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,zamierzam założyć stronę www.Chcę,żeby ktoś mi polecił dobry i zaufany hosting wirtualny o parametrach:

Pojemność:2GB

 

Transfer:80GB

 

~~Chcę,żeby w nim był cPanel i można było umieszczać linki download do nie legalnych plików.Reszta taka jak tutaj http://www.ovh.pl/produkty/240plan.xml.Najlepiej gdyby to był hosting PL,a koszt max.200zł :)

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam:)

 

Małe szanse :)

po 1 nielegal po 2 traffic w PL bedzie drogi (jesli mowimy o 80gb per miesiac) ...

 

p.s. warezy sie stawia na dedykach lub vpsach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko,że to nie będzie warez :)  Raz na jakiś czas będzie pare linków download do seriali/filmów :)

 

No dobra,troche przesadziłem :) Może być coś jak na webd.pl,oferta "WEBD Extra"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszt miesięczny czy roczny??

 

Wiele warezów ma swoje konta na softlayer -ale o już jest texas.

 

P.s. Najdmen u ciebie na VPS-ie można mieć warez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym cos w holandii poszukał, niestety nie znam dostawcow shared - wiec nie podam konkretnej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh  :)  Coś gdzieś muszę wziąść zaufanego.Dlatego proszę was jeszcze raz o pomoc w wyborze :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o "bezpieczeństwo" (czytaj: administracja nie blokuje warezów itp. bez wniesienia skargi - sama z siebie) to mogę polecić boo.pl xD ale coś za coś - awarie u nich to niemalże codzienność a o parametrach kont nie wspomnę ;)

 

a tak na serio to spróbuj z xpx.pl :) ja osobiście nie miałem tam hosta ale znam kogoś kto miał i ma tam stronę i chodzi bardzo szybko, stabilnie i jest na niej kilka nielegalnych plików (jakieś 40 tysięcy ^^) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×