Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
plascadeine

Hosting pod małe stronki

Polecane posty

Witam, szukam w miarę stabilnego hostingu na 3 stronki jedna joomla, dwie html, na stronie z joomla będą min do ściągnięcia pliki mp3 młodego twórcy muzyki elektronicznej, licencja CC, nic nielegalnego, reszta to strony bez zawrotnej liczby odwiedzin. Zastanawiam się nad ofertą linuxpl.com w2gb+2gb. Może polecicie coś innego albo poprzecie mój wybór, z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Jeśli to niekomercyjne to mogę Ci u siebie dać kilka gigabatów na dysku twardym za darmo. Zawsze możesz potestować i jak nie będzie Ci pasowało to zrezygnować. Jeśli chcesz znać więcej szczegółów to śmiało pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj

 

Jeśli to niekomercyjne to mogę Ci u siebie dać kilka gigabatów na dysku twardym za darmo. Zawsze możesz potestować i jak nie będzie Ci pasowało to zrezygnować. Jeśli chcesz znać więcej szczegółów to śmiało pytaj.

 

Widać za darmo tez można :)

 

BTW. ten sam que_pasa co na DP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać za darmo tez można :)

 

BTW. ten sam que_pasa co na DP?

 

Nie wiem co to DP. Pod tym nickiem udzielam się w wielu miejscach, głównie na bsdguru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok 3GB powierzchni, transfer tak z zapasem to 40GB miesięcznie, panel najlepiej DA chociaż i Cpanel może być, minimum 5 kont FTP, min 3 bazy MySQL, to tak w telegraficznym skrócie,

pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×