Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jarek17

GPSForum.pl

Polecane posty

Wystawiłem na Allegro domenę GpsForum.pl wraz z przygotowanym do startu forum: http://allegro.pl/item690636897_gpsforum_p...forum_pr_1.html

 

Małe info o domenie:

Domena posiada PR=1, jest zindeksowana w google (sprawdź), prowadzi do niej masa linków (sprawdź) i posiada ruch na poziomie 20-30 unikalnych odwiedzin / dzień, posiada historię od 2007 roku.

 

Zachęcam do licytacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - cena masakra :)

Jak 50% z tego dostaniesz to będzie dobrze :]

 

prowadzi do niej masa linków (sprawdź)
Z tego co widzę to większość z jakiś autoblogów w blogspot.com :/ z dość trafionymi tematycznie tytułami względem Twojego forum
cycate-blondynki4167

milosc-francuska8457

Zdiecia Gole Aktorki

nastolatki-nastolatki-posuwana3726

 

posiada historię od 2007 roku.

Aha...

http://web.archive.org/web/20070819125055/...ww.gpsforum.pl/ - gdzie są posty z tamtego forum?

Już od stycznia 2008 domena przekierowywała na inny serwis... . Więc nici z takiej domeny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena zabójcza jak na forum na którym nie ma żadnego wpisu :)
Dokładnie - cena masakra :)

Jak 50% z tego dostaniesz to będzie dobrze :]

nic nie warte to :)

to jest dział Giełda - bez zbędnych komentarzy proszę

 

Z tego co widzę to większość z jakiś autoblogów w blogspot.com :/ z dość trafionymi tematycznie tytułami względem Twojego forum

 

 

 

Aha...

http://web.archive.org/web/20070819125055/...ww.gpsforum.pl/ - gdzie są posty z tamtego forum?

Już od stycznia 2008 domena przekierowywała na inny serwis... . Więc nici z takiej domeny :)

 

jakbyś spojrzał do WHOIS to byś wiedział, że domena została jakiś czas temu zakupiona na rynku wtórnym. Nie mam zatem dostępu do postów z 2007 roku. Ta domena jest warta sama w sobie bardzo dużo - ja dodatkowo przygotowałem do startu forum. Rolą nabywcy będzie jedynie rozreklamowanie i prowadzenie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest dział Giełda - bez zbędnych komentarzy proszę
To jest forum - nie chcesz, aby ludzie wypowiedzieli się o Twojej ofercie to nie umieszczaj jej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta domena jest warta sama w sobie bardzo dużo...

 

Ta domena sama w sobie jest gówno warta... w danej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to twoje zdanie wink.gif
Widać nie tylko jego :) skoro nie znalazłeś jeszcze chętnego na tą super mega w kosmos .... domenę :]

 

Co jak co, ale rynek domen jest już bardzo przesycony i ciężko sprzedać coś teraz w atrakcyjnej cenie, jeśli ma więcej, niż 4 znaki w nazwie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać nie tylko jego :D skoro nie znalazłeś jeszcze chętnego na tą super mega w kosmos .... domenę :]

 

Co jak co, ale rynek domen jest już bardzo przesycony i ciężko sprzedać coś teraz w atrakcyjnej cenie, jeśli ma więcej, niż 4 znaki w nazwie :]

 

Nie kozakujmy... Poczekajmy, aż kolega sprzeda swoje forum i będzie miał kasę na kupno wht - wtedy będziemy cienko piszczeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać nie tylko jego :D skoro nie znalazłeś jeszcze chętnego na tą super mega w kosmos .... domenę :]

 

Co jak co, ale rynek domen jest już bardzo przesycony i ciężko sprzedać coś teraz w atrakcyjnej cenie, jeśli ma więcej, niż 4 znaki w nazwie :]

 

widać siedzisz w tym dłużej niż ja i znasz się lepiej :) ciekaw jestem ile domen sprzedałeś skoro dochodzisz do takich wniosków.

 

btw. skończmy temat, chcecie podyskutować o domenach i poczytać o sprzedażach to uno zapraszam na di.pl a raporty sprzedaży możecie sobie oglądać na bieżąco na sprzedaze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×