Skocz do zawartości

Polecane posty

zagadałem do helpdesku i powiedzieli, że spokojnie można dać na ich serwery pliki generujące duuuże obciążenie i niezależnie od tego ile transferu wykorzystasz i tak nie dostaniesz bana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marketing, marketing, marketing... Wcisną każdy kit, żeby złapać następnego klienta. A jak już wykupisz usługę i okaże się, że generujesz zbytnie obciążenie, to okaże się, że jednak nie jest tak kolorowo. Ale zaproponują Ci pewnie jakiegoś VPSa albo dedyka - niby sami tego nie mają, ale znają taką jedną stronę, która to oferuje... I albo zarabiają na Tobie %% za polecenie usługi, albo wręcz jest to usługa należąca do tej samej firmy.

 

Jeszcze raz przypomnienie, dla wszystkich którzy do tej pory nie zrozumieli lub przeoczyli: ŻADEN hosting współdzielony nie pozwoli na hostowanie stron generujących duże obciążenie procesora czy pamięci, a te, które z nazwy są "unlimited" bądź "unmetered" mają w większości przypadków najniższe dopuszczalne limity. I nie liczcie na to, że wykorzystacie też dużą ilość miejsca czy transferu - zaraz czepią się, że np. hostujecie obrazki nie będące bezpośrednio częścią layoutu strony. Nawet do prostej galerii fotek potrafią się tego typu serwisy przyczepić. Inną sprawą jest przeciążenie serwerów nie wynikające z faktu, że pojedynczy użyszkodnicy generują jakieś wielkie obciążenia, tylko z faktu, że jest ich na jednej maszynie zbyt wielu. Nie ma "unlimited" bez gigantycznego oversellingu. Gdyby ktoś zaproponowałby Wam wynajem supersamochodu z pełną obsługą za 100zł miesięcznie to jak byście zareagowali? Ja bym od razu niuchał jakiś szwindel... I gdybym się jednak zgodził, to nawet, gdyby okazało się, że to naprawdę super bryka, to musiałbym wozić się w niej z 10 innymi łosiami, którzy tak jak ja poszli na ten numer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do przechowywania plików znalazłem jedną strone typu upload plików myślałem że taki serwis ma serwer dedykowany a tu proszę Hosting24  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z ich hostingu i nie polecam. Jest jakiś wolny (w glowanet.pl to samo ładowało się o wiele szybciej) i nie można podpiąć dodatkowej domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z ich hostingu i nie polecam. Jest jakiś wolny (w glowanet.pl to samo ładowało się o wiele szybciej) i nie można podpiąć dodatkowej domeny.

 

 

Ale ty głupoty gadasz! Nie można podpiąć bo musisz wykupić pakiet GOLD taki jak ja mam! Czytaj angielski ze zrozumieniem.

Hosting jak najbardziej polecam jestem z nimi ponad 2 lata i nie narzekam. Raz zawiesili mi stronę ale tylko dla tego ze mój cpanel miał ponad 20 baz danych w tym jeden wysyłam tylko mailingi wiec musiało się coś stać nie ja sam jeden na serwerze jestem. Ale tak po za tym jest fajnie i co najwazniejsze bardzo szybki BOK i BT .Hmm co jeszcze ceny nie są wygórowane.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat.Korzystam z hosting24.com od 3 lat i czas się zabierać od nich.W ostatnich miesiącach zdecydowanie za dużo padów i słaby support jeżeli chodzi o wiedzę.Miałem ostatnio włamanie na konto i całkowicie olali sprawę wciskając mi kit . Po 3 latach nie polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ostatnich miesiącach zdecydowanie za dużo padów i słaby support jeżeli chodzi o wiedzę.Miałem ostatnio włamanie na konto i całkowicie olali sprawę wciskając mi kit . Po 3 latach nie polecam .

Tak jest najłatwiej, napisać że winna firma, Twój skrypt idealny, Twoja wiedza nieograniczona.

Co firma ma zrobić, jedynie mogą Ci udostępnić ewentualne logi np. dostępu FTP. Tobie włamali się na konto, nie zaś na główny serwer firmy, więc wina tu jest Twoja, że miałeś dziurawy skrypt. Pewnych rzeczy nie da się "zaspawać" i jak ktoś się będzie chciał włamać to i tak to zrobi, kwestia czasu i jego determinacji. Nie powinieneś zwalać wszystko na firmę, taka sytuacja może Ci się powtórzyć w każdej innej firmie.

 

To Ty powinieneś wiedzieć z jakiego IP się logujesz, jakie IP jest widoczne w logach i do kogo może należeć. Firma obsługuje serwer, nie Twoja stronę. Odnośnie opisanych przez Ciebie padów nie będę się wypowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×