Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pzebracki

Gdzie pracuje Rufik?

Polecane posty

Gość RuFiK
moim zdaniem nie uczciwe jest, gdy datacenter nie charguje za liczbę watów na zasilaczu (bo przecież zasilacz może mieć 800W, a hardware wymagać 80W). Datacenter powinno taryfikować za kWh wg. licznika...

 

Taka dygresja, sorry za OFFTOP :)

 

U nas jest liczone zbiorcze zuzycie pradu oraz per maszyne, mamy specjalny system zaprojektowany przez naszych programistow i inzynierow :)

 

Takze wszytko sie da, a to wszytko spaja bardzo fajny terminal, z bardzo przejrzystym interfejsem.

 

Suma sumarum, przy uslugach nisko budzetowych taki system sie zupelnie nie oplaca, chyba ze ktos prowadzi powazniejszy biznes to owszem :) aczkolwiek bardzo przydatna i fajna sprawa.

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W piwnicy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
czyli gdzie ?

 

Nie moge publicznie podac nazwy, aczkolwiek na PW dostales wiadomosc.

W firmie ktorej pracuje, ze tak ujme troszke inny target mamy, takze rynek wehostingowy nas nie obchodzi.

 

W piwnicy haha

 

Ja również mam dzis poczucie humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rufik to Ty jesteś lepszy od dmtec. Oni wiedzieli gdzie pracują, ale nie wiadomo było gdzie mają "data center". A Ty nie wiesz nawet gdzie pracujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Rufik to Ty jesteś lepszy od dmtec. Oni wiedzieli gdzie pracują, ale nie wiadomo było gdzie mają "data center". A Ty nie wiesz nawet gdzie pracujesz :)

 

Ja nie powiedzialem ze nie wiem gdzie pracuje :)

Poprostu nie chce tej informacji upubliczniać ...

Czy to cos zlego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro ofertę upubliczniasz ... to tak jest w tym coś złego, że niechce podać lokalizacji w jakiej świadczona jest oferta :)

 

W sumie to nie ofertę, a raczej "ciekawestke", ale summa summarum powinieneś odnieść się do firmy w jakiej to jest wprowadzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Skoro ofertę upubliczniasz ... to tak jest w tym coś złego, że niechce podać lokalizacji w jakiej świadczona jest oferta :)

 

W sumie to nie ofertę, a raczej "ciekawestke", ale summa summarum powinieneś odnieść się do firmy w jakiej to jest wprowadzane.

 

napisze krótko :)

PGE ...

 

Wiec tak jak pisalem, nie ten target

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Tak jestem monterem licznikow :)

Jak byscie mieli problem z licznkiem to pisac PW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kody doładowujące można zakupić ? :)

 

Ja śmigam kontenerem i jakoś nikt sie nie śmieje a ty co robisz puszki zbierasz ? bo chyba nie żyjesz z polecenia "firm" w stopkach na forach ?

Weź sie zastanów co wypisujesz.

 

W piwnicy haha

 

tak jak ty gdy odkręcasz słoiki ząbkami :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja śmigam kontenerem i jakoś nikt sie nie śmieje a ty co robisz puszki zbierasz ? bo chyba nie żyjesz z polecenia "firm" w stopkach na forach ?

Weź sie zastanów co wypisujesz.

 

Oczywiście. Diana mi daje stare skrętki abym na złom mógł odnieść, a kisiek codziennie mi daje bułkę co bym głodny nie chodził :) I oczywiście śpię pod RedTowerem, jako serwerowni Webh - w końcu bardzo widowiskowe miejsce, w centrum miasta! Szkoda że nie ma gdzie tam sobie okopu wykopać, ale postawiłem sobie lepiankę. W dodatku niedaleko budek chińskich gdzie mogę się wyżywić jak już będę mieć pieniądze za te skrętki... :)

 

A teraz na serio. Jasne że nie, linki ze stopki to jest just 4 fun. Lubię dawać rozrywkę ludziom :) Z czego żyję ? Biznes w internecie. I wystarczy, bo mam z tego więcej niż niejeden co musi codziennie rano wyjść do normalnej pracy. Ja "wychodzę" do niej o której chcę i kiedy chcę, a całe wyjście polega na wciśnięciu przycisku na notebooku. Dodatkowo, nie wyskakuj z tekstami "Weź sie zastanów co wypisujesz" skoro nic nie wiesz, bo teraz Ci to nie wyszło.

 

Pochwal się lepiej czymś o sobie. Oprócz tego że jesteś dogryzającym malkontem. Na chwilę obecną poza jakimś dziwnymi negatywnymi opiniami oraz próbie "pojazdu" (co widać w powyższym poście) niczego więcej sobą nie prezentujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

ostatni weekend spedzilem w lodzi i wlasnie jadlem i jakiegos chinczyka ...

kurde jakie to nie dobre bylo

nigdy wiecej ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brat dopiero skończył studia w Łodzi (zaoczne). Zawsze po powrocie przywoził chińskie żarcie... to już tradycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
o łał. w Łodzi... łał.. no lans jak nic...

 

Masz jakis problem z tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktoś uświadomi bo ryje mi się albo coś na tym forum się niedobrego dzieje...

Jakiś masowy zanik szarych komórek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, malu, to tylko lato. Gorąco się zrobiło i się niektórym synapsy polepiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze zalozcie temat "Kim jestem? I jak zarabiam?" I bedziecie mieli o czym gadac ... Ten ma serwery, ten zbiera puszki itp. Co to za roznica? Wstyd to krasc nic wiecej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×