Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
armin

Szukam VPS-a

Polecane posty

witam

szukam hostingu VPS. Moje wymagania:

-> nielimitowany transfer

-> Dysk +15GB

-> cena miesięczna: Nie większa niż 30$/miesiąc.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może coś wiecej powiesz?

Jakie parametry procka, ile ram, jaka lokalizacja ?? I odnośnie łącza ?? jakie wymagane ?? bo tylko napisałeś, że nie limitowany transfer ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

w pl cos takiego nie dostaniesz ..

 

tylko i wylacznie za granicami Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie dostanie w Polsce? A budgetvps.pl? VPS z nielimitowanym transferem za 62PLNy. Tyle, że kabelek 1mbps, więc więcej niż 300GB miesięcznie i tak nie wyciągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie dostanie w Polsce? A budgetvps.pl? VPS z nielimitowanym transferem za 62PLNy. Tyle, że kabelek 1mbps, więc więcej niż 300GB miesięcznie i tak nie wyciągnie...

 

I właśnie dlatego często błędem jest pisanie, że ma być nieograniczony transfer... Co komu z takiego, jeśli łącze marne.

 

Z dobrymi łączami to głównie Niemcy - na Host Europe możesz zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście w hosteurope odpycha strona w języku niemieckim (nie, żebym coś do Niemców miał, po prostu z lenistwa się ich języka nie nauczyłem). Przyznać jednak muszę, że ofertę mają interesującą. Nie wie ktoś może jak wygląda u nich kontakt z supportem w języku starożytnych Brytów? Są problemy, czy idzie się z nimi dogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie osobiście w hosteurope odpycha strona w języku niemieckim (nie, żebym coś do Niemców miał, po prostu z lenistwa się ich języka nie nauczyłem). Przyznać jednak muszę, że ofertę mają interesującą. Nie wie ktoś może jak wygląda u nich kontakt z supportem w języku starożytnych Brytów? Są problemy, czy idzie się z nimi dogadać?

 

Byłoby miło, jakby stronę w końcu zrobili w języku angielskim również, świadcząc przecież usługi na cały świat, ale...

Jeśli chodzi o kontakt, to nigdy nie miałem problemów z ich odpowiedziami / reakcją w języku angielskim. Przy wysyłaniu 'ticketów' w ich panelu klienta sprawdzają już, w jakim jest języku i respond-mail też w takim odpowiada.

Coraz więcej newsletterów i informacji w FAQ też piszą po angielsku dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie dostanie w Polsce? A budgetvps.pl? VPS z nielimitowanym transferem za 62PLNy. Tyle, że kabelek 1mbps, więc więcej niż 300GB miesięcznie i tak nie wyciągnie...

 

Jezu, tylko nie budgetvps.pl - oni nie mają do tego supportu. W sensie supportu, który odpowiada na pytania nie związane z administracją, tylko np. awarią albo billingiem. Szkoda nerwów.

OVH Kimsufi - słaba wydajność dysku / macierzy. Wiele razy było tu dyskutowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×