Skocz do zawartości
tomus

płatny hosting

Polecane posty

witam,

zamierzam uruchomić pare stron na jednym serwerze, szukam hostingu który zaoferuje mi wiele baz danych (przynajmniej 10) wiele sub domen, miejsca myślę, że wystarczy koło 10GB i jakiś przystępny limit transferu.

myślałem nad czymś w stylu  group5 (tu bym nie miał praktycznie żadnych* ograniczeń) 191 zł za rok

lub plan medium polwebs tutaj też by mi odpowiadały parametry i tylko 50 zł za rok co by mi bardzo odpowiadało :D Tylko, że licze na stabilną pracę serwerów i nie wiem jak to tutaj wygląda. Chciał bym poznać waszą opinię i ewentualne inne propozycje hostingu.

dzięki 

 

aha i gdzie tanio można dostać domene .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O group5 była już stosowna rozmowa... Limity są jak wszędzie, tylko na tym polega oferta, że o nich nie wiesz :D

Co do polwebs też była rozmowa ale to już Twój wybór... liczyć mozna na wiele, ale jeśli nie można liczyć na zasobność Twojego portfela, to Ty sam nie powinieneś na Bóg wie co liczyć :) domeny - http://masternet.pl

 

Poza tym było setki razy na forum, ciężko jest się wysilić i stracić te 10 minut na przeczytanie paru tematów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oglądałem poprzednie wątki ale jest tego tyle że ciężko się połapać jak ktoś siedzi na forum dłużej ma lepsze rozeznanie ;P

a co do masternet.pl całkiem ciekawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się na coś zdecydujesz to polecam http://www.linuxpl.com/

 

Za 48,80 zł masz 2 GB i 20 GB Transferu.

 

Jako polecający możesz wpisać: kermit

Ciebie to nic nie kosztuje, a ja dostanę miesiąc abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwróc uwagę, że osoba ta szuka około 10GB miejsca na dysku, a ty mu proponujesz konto z 2GB. Od siebie mogę zachęcić do zapoznania się z ofertą webh.pl, pakiet MEDIUM czy tez PREMIUM w ramach której dostaniesz domenę .pl na rok gratis :-)

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby autor posiadał większe fundusze na serwer to może zamówić i domenę i serwer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam nie zauważyłem to w takim razie:

Za 231zł masz 10 GB i 90GB transferu. Domena .pl lub .eu gratis i darmowy SSH

 

Aha i jeszcze jedno. Nie reprezentuje linuxpl.com. Ma w tym po prostu interes z programem partnerskim. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×