Skocz do zawartości
Rain Of Tears

problem z ftp na jatsu.pl

Polecane posty

Witam,

 

od kilku miesięcy mam konto na jatsu.pl . Darmowy hosting wydawał się świetny i tak było. Jednak któregoś dnia, gdy próbowałam się zalogować przez FTP na moją stronę, pojawił się komunikat "wywołanie połączenia nie powiodło się !". Na początku myślałam, że to tylko chwilowa niedyspozycja serwera, lecz po kilku dniach sytuacja wyglądała tak samo. Gdy weszłam na mój panel administracyjny na stronie, wszystko było w porządku, choć nie mogłam nawet przez stronę dostać się do moich plików. Chciałam skontaktować się z ludźmi zajmującymi się tym hostingiem, lecz mail również do nich nie dochodził. Teraz chcę skasować konto, aby móc zrobić stronę na innym serwerze [mam tam zaparkowaną moją domenę, więc wydaje mi się, że powinnam to zrobić], lecz nie mogłam znaleźć takiej opcji.

 

Bardzo prosiłabym o pomoc, to dla mnie naprawdę ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt rozumiem w czym jest Twój problem ;) na innym hostingu dodaj domenę i ustaw na niej dnsy danego dostawcy, to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam to samo i problem występuje nadal. Moja strone jest już przeniesiona, ale nie chcę żeby stara wersja strony dalej tam wisiała... ma ktoś doświadczenie w takich sytuacjach? Jak sie z nimi skontaktować? Da sie ich jakoś zmusić do usunięcia, postraszyć jakimś prawem itp...?

Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dwa konta?

 

to darmowy hosting, raczej ciężko będzie coś zrobić. jedyne co zostaje to próbować połączyć się z ftp jeszcze raz i skasować pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. Miałem stronę na jatsu, ale od ponad miesiąca nie można połączyć się przez ftp i tym samym ani zmienić ani usunąć plików. Stronę mam już na innym serwerze, ale ta na jatsu ciągle tam jest, i to w wersji z czasu kiedy jeszcze ftp działało. Bardzo chciałbym ją w ogóle usunąć, bo hosting okazał się gorzej niż nieprofesjonalny (nawet jak na darmowy), a maile do nich lecą w nicość :/ Jak już padło ftp to pozostaje mieć tylko nadzieje, że niedługo padnie i http, i strona zniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak:

 

"Za darmo to tylko w ryj można dobrze dostać"

 

 

odnośnie tego to bym sie kłócił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejeny mail wrócił do mnie... czemu to jeszcze działa w ogóle skoro wszelka łączność im padła...

A taki był fajny ten hosting :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejeny mail wrócił do mnie... czemu to jeszcze działa w ogóle skoro wszelka łączność im padła...

A taki był fajny ten hosting :/

 

 

Jest takie mądre przysłowie "Co tanie do drogie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potraktuj to może jako przestrogę, że lepiej zainwestować trochę zł w płatny hosting i nie mieć takich problemów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosta stronka ze zdjęciami to nie jest coś w co chcę inwestować :D Dlatego dalej będę korzystać z darmowych. Ale teraz może z czegoś bardziej uznanego czyli 000webhost :) Wcześniej gdy był limit 2 tys plików to moje galerie się nie mieściły, ale teraz limit jest wyższy więc strona tam posiedzi i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luther: za 2 dychy z groszem rocznie dostaniesz już hosting oferujący 1gb pojemności i 2GB transferu na miech.

Do prostej stronki ze zdjęciami wystarczy w zupełności.

A 000webhost ... to jak z deszczu pod rynnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

od kilku miesięcy mam konto na jatsu.pl . Darmowy hosting wydawał się świetny i tak było. Jednak któregoś dnia, gdy próbowałam się zalogować przez FTP na moją stronę, pojawił się komunikat "wywołanie połączenia nie powiodło się !". Na początku myślałam, że to tylko chwilowa niedyspozycja serwera, lecz po kilku dniach sytuacja wyglądała tak samo. Gdy weszłam na mój panel administracyjny na stronie, wszystko było w porządku, choć nie mogłam nawet przez stronę dostać się do moich plików. Chciałam skontaktować się z ludźmi zajmującymi się tym hostingiem, lecz mail również do nich nie dochodził. Teraz chcę skasować konto, aby móc zrobić stronę na innym serwerze [mam tam zaparkowaną moją domenę, więc wydaje mi się, że powinnam to zrobić], lecz nie mogłam znaleźć takiej opcji.

 

Bardzo prosiłabym o pomoc, to dla mnie naprawdę ważne.

 

-------------------------------

 

Jak widzę nikt nie znalazł rozwiązania. Ja mam ten sam problem nie mogę się zalogować, a moja strona widnieje już w wyszukiwarce Google.

Najgorsze jest to że przez google gdy wchodzi się na strone, to nawet sie ona nie wyświetla, tylko jakiś Tipfreak.com lub inne badziewie.

Oczywiście na maile Jatsu.pl nie odpowiada. Czyżby na nieuczciwej reklamie po przekierowaniu z Google, na witryny pasożytnicze chcieli zbić kasę?

Co mam w takiej sytuacji zrobić?

 

cała ta kiepska sytuacja z Jatsu.pl opisana jest na: http://www.google.com/support/forum/p/Webmasters/thread?tid=2bc16308ed0e7629&hl=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zrobić to, co robi każdy normalny człowiek - kupić hosting : )

a nie marudzić, że miliony się traci : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×