Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
grandsyndicate

Patent na szybką gotówkę z GDI!

Polecane posty

Witam. Global Domains International - dystrybutor domen internetowych w modelu mlm, każdemu użytkownikowi za zaproszenie 5 nowych osób w ciągu 7 dni wypłaca bonusa w wysokości 100$, za 10 osób 200$ i tak dalej bez limitu Nowy afiliat musi wykupić 10 płyt DVD z filmami marketingowymi aby odebrać bonusa (ok. 50$) - wymóg regulaminu.  

Oferujesz potencjalnym współpracownikom że opłacisz ich pierwszy miesiąc członkostwa w programie - mogą bez problemu zrezygnować przed drugą płatnością - nikt nie traci a Ty zarabiasz bonusa 100$ za minimum 5 osób. Czyli pierwsza inwestycja to 100$: 50$ na dvd i 50$ na 5 osób, które wraca w bonusie :o

Wymóg opłacony i tym razem całe 100$ na 10 kont - zwrot 200$! Ta strategia poszerza grupe docelową - nie potrzebujesz już zwolenników mlm...TYLKO ZWERYFIKOWANE KONTA PAYPAL - moje pierwsze pięć osób znalazłem wśród rodziny :o Oczywiście najlepiej wszystko przepuścić przez Acme People Search no chyba że ktoś ma konkretny plan na wykorzystanie domeny GDI. Dlatego wdrażając tą strategie wszystkim zainteresowanym opłacam pierwszy miesiąc członkostwa w GDI. Warto podkreślić, że duplikując ten manewr każdy może łatwo i szybko wyrwać trochę gotówki. Więcej szczegółów... 

http://globaldomainsinternationalmlm.blogs...nus-z-gdi.html 

 

Zapraszam - sprawdzone i legalne - od kilku miesięcy niemal co tydzień mam 5 osób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×