Skocz do zawartości

Polecane posty

Z jakiegoś powodu dostałem ostrzeżenie za napisanie powyższego komentarza (edycja: został, jak widzę, skasowany). Fajnie by było wiedzieć za co. Ani nie napisałem nic negatywnego na temat usług Kylosa, ani nie wskazałem z jakiego hostingu będę się wynosił. Gdzieś tutaj jest coś nie tak w moim poście? Czy takie ostrzeżenia się dostaje ot dlatego, że ktoś lubi?

Mam na oku jeszcze dwa inne hostingi. Czy za taką wypowiedź dostanę dwa ostrzeżenia?

 

Edytowano przez ratx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.08.2020 o 22:41, TTL napisał:

Jak masz pytania odnosnie ostrzezenia to zapraszam na PW.

Tak też zrobiłem. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.08.2020 o 22:41, TTL napisał:

Jak masz pytania odnosnie ostrzezenia to zapraszam na PW.

Przy okazji - czy to było zaproszenie powiązane z jakąś obietnicą odpowiedzi? Bo póki co moja prywatna wiadomość pozostała bez odpowiedzi.

Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz - dawniej na tym forum tętniło życiem, były ożywione dyskusje itd. Teraz jest cisza, prawie nic się nie dzieje, a i tak wycinane są posty. Czyżby zbyt radosne podejście moderatorów do usuwania wszystkiego było tu powodem? Widzę ogólnie, że posty znikają.

Może warto pomyśleć nad "nowym otwarciem"? Z uwzględnieniem tego, że ludzie mogą mieć własne zdanie a wolność słowa nie jest jedynie abstrakcyjną teorią wykładaną na uniwersytetach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Dawno tu nie byłem, ale z uwagi na to, że korzystam z usług Kylos już trochę, postanowiłem podzielić się swoimi doświadczeniami. Mianowicie, mam wykupiony hosting www, jestem z Kylos od prawie 4,5 roku i z czystym sumieniem mogę ich polecić. Nie jestem Power Userem, mam niewielką stronę i kilka skrzynek pocztowych, ale nie pamiętam nawet jednej awarii w tym czasie. Support jest rewelacyjny, szybkie odpowiedzi na pytania. Ceny są bardzo dobre. Polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×