Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
viinaa

Hosting + domena + cms + forum pod fan stie.

Polecane posty

Witam. Poszukuję hostingu i CMS'a na fanowską stronę na temat gry Soldat. Na stronie chcę umieszczać newsy, artykuły, download (linki do serwerów zewnętrznych) - tak więc prosty, lekki CMS bez całej masy dodatków. Mile widziane forum w CMS. Ewentualnie oddzielny moduł forum. Najlepiej forum i cms lub cms z zaimplementowanym forum było oparte o pliki tekstowe, powinno to chyba zmniejszyć obciążenie serwera. Myślę, że będzie ok 30 unikalnych odzwiedzin w ciągu dnia na stronie głównej i może tyle samo na forum. Quick.CMS byłby ok, ale w darmowej ver. nie można linków dodwać. Co sądzicie o RAZOR CMS ? CMS musi być darmowy. Najlepiej licencja typu GNU GPL ;)

 

Tak więc:

- jaki hosting

- jaki CMS z forum lub CMS + odzielne forum

 

 

Czy jest szansa na "nawiązanie współpracy" z jakąś firmą hostingową wzamian za reklamę w nazwie moich serwerów [ w tej chwili 2x 10 slotów ] oraz np. button na stronie? Czy to raczej nie realne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklamy na serwerach gier - takie propozycje to na gamehostingtalk.pl ale nikt poważny się tego nie podejmie.

Co do cms'a - razor cms to prosty skrypt bez mysql'a, skrypty z bazą danych które możesz wziąć podczas wyboru pod uwagę to drupal, joomla, wp, php-fusion a do forum to polecane jest tutaj MyBB, inne ciekawe z darmowych to phpBB3 lub Callisto (od wersji nr 2 uniBoard, coś w rodzaju darmowego IP.;). Przydać się może strona http://php.opensourcecms.com - opisy, linki do stron z produktem oraz demo każdego dodanego skryptu ;)

 

Co do hostingu to właściwie każde konto się nada, ja mogę zaproponować coś ze swojej oferty server4web.pl

 

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Polecam konto OVhost.pl, najtańsze kosztuje 40 zł brutto za rok 1 GB pojemności i 10GB transferu miesięcznie powinno wystarczyć. Odnośnie CMS to mamy gotowe instalacje skryptów więc tylko kwestia wyboru odpowiedniego np Wordpress i phpbb3.

 

OVhost

 

Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaproponował http://linuxpl.com

 

W najtańszym pakiecie masz wszytko co potrzeba + darmową domenę .info + darmowy ssh 1 GB pojemności i 10 GB transferu miesięcznego. Wszystko za 48.80 na rok.

 

Jako polecający możesz wpisać nick: kermit

Ciebie to nic nie kosztuje, a ja dostanę 1 miesiąc za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ci mogę polecić jako CMS php-fusion 7. ma zintegrowane forum , bez zbędnych dodatków a przy tym polski bogaty support :)

 

Jeżeli chodzi o hosting to z mojej strony polecam ovhost.pl - patrz 2 posty wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×