Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
www.ionic.pl

Oferty Pracy - sugerowana zmiana.

Polecane posty

Witam,

proponuję do regulaminu działu oferty pracy wprowadzić obostrzenie skutkujące tym aby osoba szukająca zleceniobiorcy pisała ile za dane zlecenie chce zapłacić (podobnie jak z hostingiem czy serwerami).

 

PN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł. Zdarzyło mi się, że zaproponowałem klientowi moją cenę i dostałem odpowiedź typu

 

"Kolega kolegi zrobi mi to za X razy mniej" ( ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kolega kolegi zrobi mi to za X razy mniej" ( ;) )

 

O to mi chodzi - po co wdawać się w zbędne dyskusje na PW typu dlaczego tak drogo skoro ktoś tam mi powiedział 30 zł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za, po co tracić czas jak ktoś chce mega-super konfigurację zoptymalizowaną do maksimum, a oczywiście chce wydać nie więcej niż 50 zł, "bo to takie proste dla administratora.." Może nie musi to być konkretna suma, ale chociaż jakieś widełki cenowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście popieram!

 

A cena powinna być maksymalną jaką oponent chce wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Administracja popiera i wprowadziła już regulamin. Jeśli nie będzie przestrzegany to tematy będą musiały być ręcznie moderowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Administracja popiera i wprowadziła już regulamin. Jeśli nie będzie przestrzegany to tematy będą musiały być ręcznie moderowane.

 

Świtenie - dzięĸujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Administracja popiera i wprowadziła już regulamin. Jeśli nie będzie przestrzegany to tematy będą musiały być ręcznie moderowane.

 

A może po prostu wprowadzić przy zakładaniu tematu formularz, w którym bez wypełnienia wymaganych pól, utworzenie nowego tematu byłoby niemożliwe ?

Dodatkowo zwiększyłoby to przejrzystość oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
A może po prostu wprowadzić przy zakładaniu tematu formularz, w którym bez wypełnienia wymaganych pól, utworzenie nowego tematu byłoby niemożliwe ?

Dodatkowo zwiększyłoby to przejrzystość oferty.

Pomysł bardzo dobry. Od czasów phpBB wystrzegałem się wszelkich modyfikacji i nie jestem pewien czy chcę wracać na tamtą ścieżkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×