Skocz do zawartości
ober88

Serwer pod wyszukiwarkę mp3

Polecane posty

Witam.

 

Rozglądam się za serwerem pod wyszukiwarkę mp3 korzystającą z wrzuty. Strony te często nie są mile widziane na zwykłym, dzielonym serwerze. Strona w ciągu paru miesięcy osiągnie minimum 1000uu i kilka tysięcy wyświetleń. Transfer generowany w miesiącu nie powinien przekroczyć 10gb. Ogólnie sam skrypt, który chcę użyć jest prosty. Wyszukanie, odsłuchanie, ściąganie i jedynym bajerem jest lista ostatnio szukanych fraz. Chętnie posłuchałbym opinii ludzi, którzy mieli już do czynienia z takimi stronami.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek powiedzmy max 50zł miesięcznie. Dobrze by było, by można bezproblemowo przejść na coś mocniejszego gdy strona się już trochę rozwinie. A skrypt potrzebuje mod rewrite i curl, baza obsługuje tylko ostatnio szukane frazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wybór padnie na VPS, tylko jestem trochę zielony w temacie i jak widzę informację, że mam sam sobie administrować to trochę ciężko się zapowiada.. Potrzebowałbym w tym VPSie to, co na zwykłym shared, Direct admin albo Cpanel, Phpmyadmin i to w sumie wszystko. Stronę bym postawił i z rzadka coś pogrzebał, pewnie kosmetyczne zmiany jeśli już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zleć to komuś kto się na tym zna. Zapłacisz pewną kwotę ale będziesz miał pewność że wszystko działa i serwer będzie bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wybór padnie na VPS, tylko jestem trochę zielony w temacie i jak widzę informację, że mam sam sobie administrować to trochę ciężko się zapowiada.. Potrzebowałbym w tym VPSie to, co na zwykłym shared, Direct admin albo Cpanel, Phpmyadmin i to w sumie wszystko. Stronę bym postawił i z rzadka coś pogrzebał, pewnie kosmetyczne zmiany jeśli już.

Jeśli nie czujesz się na VPS, to nie lepiej bierz, narobisz sobie kłopotu i niepotrzebnych kosztów. Możesz wziąć serwer tzw. VPS Managed, wtedy masz opłacone administratora i w zasadzie wszystko gotowe (bez żadnych restrykcji, tak przynajmniej jest u nas. Nie wiem jednak jak jest w innych firmach). Jeśli skrypt nie będzie obciążał serwera za mocno, spróbuj postawić na share, lub resellerze jednak nie na serwerze budgetowym bo zaraz zablokują Ci konto.

 

Proponuję przetestować kilka firm i sprawdzić jak skrypt będzie działał na różnych serwerach np. na VPS, na resellerze czy share.

 

U nas była postawiona dla testów taka wyszukiwarka mp3 i działała bez problemów, więc nie wiem czy napewno potrzebujesz aż VPS. Jednak jeśli strona ma generować 1000 UU to już raczej napewno nie wystarczy share ale spokojnie wystarczy reseller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×