Skocz do zawartości
NetJaro

[Apache] Access log

Polecane posty

Witajcie :(

 

Mam pytania odnoście access log'a w apache.

1. Da się go wyłączyć?

2. Bez niego awstats będzie działało?

 

Na serwerze trzymam tylko swoje strony, wydaje mi się zbędne logowanie każdej odsłony :(

 

Pozdro ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz wyłączyć, ale awstats będzie potrzebował logów combined.log, zresztą zobacz w konfig awstats z jakich logów korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie :)

 

To może tak przy okazji. Zaktualizowałem paczki (apt-get update) na Debianie (lenny) jednak nie ma tam, jak patrzę już dłużej, Apache 2.2.11. Instalowane jest z paczek. Da się jakoś to zdobyć, czy trzeba ręcznie. O ile można ręcznie aktualizować ze źródeł, jak instalacja jest z paczek..

 

Dzięki z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×