Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Csliga.pl  BW

Zegar Procesora

Polecane posty

Witam otrzymałem odpowiedź na moje pytanie w mailu, tylko że nie rozumiem odpowiedzi.

Pytanie: Jaki zegar procesora jest gwarantowany?

 

Odp:

"Taktowanie procesora: od 2,4 GHz do 3,0 GHz – gwarantowany czas procesora wynosi 10 000 jednostek. "

 

Czyli ile defakto mam tych GHz na moim VPS i czy te 10 000 wystarczy mi na 2 lub 3 serwery po 18 slotów do gry CS 1.6? Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

generalnie wszystkie dyskusje dotyczące gier miały być na tamtym forum więc to raczej nie nasz problem..szczególnie pytania ile slotów zmieścisz na danej maszynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę, to jeśli "jednostki" to "takty".

To 10 taktów na sekunde to 10 Hz.

 

Ale to tutaj nie ma zastosowania, bo bez sensu wartości wychodzą... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
generalnie wszystkie dyskusje dotyczące gier miały być na tamtym forum więc to raczej nie nasz problem..szczególnie pytania ile slotów zmieścisz na danej maszynie.

 

Noi co z tego że tu napisze? Chciał się o coś zapytać, to zapytał. Oczekiwał odpowiedzi, to ją otrzymał. A ty się czepiasz nie wiadomo czego, nie każdy musi się na wszystkim znać. A to, że akurat kupuje VPSa pod serwer gry to nie oznacza, że już na starcie musi być przez ciebie traktowany jak intruz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens zadawać pytanie takie jak tu jeśli ci podał od ilu do ilu Ghz to co chcieć więcej ?

 

Ja na swoim VPS postawie na AMD 2.6Ghz 256mB ramu gwarantowany i 32 sloty chodzi bez laga,ale transfer to normalnie 26GB dziennie (12godz full)

i przy tym mam max 70% użycia procesora spokojnie 12slotów jeszcze postawie i nie laguje tylko ze pamięci brak bo zostaje niecałe 5mb wolnego a jak mapa się zmienia to zalaguje 1 i 2 <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×