Skocz do zawartości
Gość Pokuć

Poszukuję ikon

Polecane posty

Gość Pokuć

Poszukuję serwisów/ ikon związanych z mailami oraz serwerami. Ewentualnie frazy jakimi posługiwać się w google żeby dobrze trafić. Tworzę szatę graficzną fikcyjnego panelu i do niego mi są potrzebne. Te z Cpanel i Plesk są jakieś takie...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję serwisów/ ikon związanych z mailami oraz serwerami. Ewentualnie frazy jakimi posługiwać się w google żeby dobrze trafić. Tworzę szatę graficzną fikcyjnego panelu i do niego mi są potrzebne. Te z Cpanel i Plesk są jakieś takie...

Możesz próbować:

- bardzo popularne fam fam fam - http://www.famfamfam.com/

- tango project - http://tango.freedesktop.org/Tango_Desktop_Project

- http://www.vbaccelerator.com/home/Resource...brary/index.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Niestety nie ma tam ikon które by mnie zadowoliły. Szukałem sporo w google ale nie sprawdziłem wszystkich stron :(

 

ip.jpg

 

Po całym dniu zabawy wyszło mi coś takiego. Ikonki pozwoliłem sobie zapożyczyć z cPanel i je nieco przerobić. Zamierzam jeszcze zmienić układ i możliwości zarządzanie mailami, kontem i serwerem. W obecnym kształcie niezbyt mi sie to podoba. Żeby zapobiec oskarżeniom o plagiat piszę od razu: tak wzorowałem się na nowym panelu hitme.net.pl. Jednakże tylko w sprawie tła. Układem reszty wzorowałem się na cPanel i PLESK. Jest to panel fikcyjny, wytwór mojej wyobraźni a zarazem chęć doszlifowania zdolności w Adobe. Zamierzam wykonać wszystkie podstrony w trybie graficznym. Jak posiądę zdolności pisania odpowiednich skryptów to może sprawię że ożyję. Niemniej sugestie co do układu i możliwości mile widziane. To tylko projekt graficzny. Sam go nie ożywię, nie umiem nawet dobrze PHP :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Malas, może i nie jest źle, niemniej w obecnym kształcie nie bardzo mi się to podoba. Co do domeny głównej... humorystyczne 403 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie podoba. Ja wolę rozwiązanie tak jak w DA - konkretnie, tekstowo i najpierw wybór domeny a potem dopiero ustawienia dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Będą porządne ikonki to się zrobi porządną funkcjonalność, obecnie jest to prowizorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nadal nie to, zastanawiam się czy nie lepiej zrobić tekstową wersję, będzie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

No to spróbujemy. Prawdopodobnie z funkcjonalnością zastosuje się do rad regdosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne, niemniej 118€ to troche dużo, zwłaszcza na takie coś.

 

Myślę że 118€ za 2,5 tysiąca ikon (nie licząc wariacji rozmiarów) to uczciwa cena, zreszta nie tylko ja tak myślę, bo ikony z tej paczki znajdziesz choćby w IP.B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Tak z tym że wydawać tyle kasy na coś na czym nie zarobie jest nieco bez sensu :)

 

3.jpg

Po dość długiej walce udało mi się uzyskać taki efekt. Wygląda nawet nawet, niemniej uważam że można to jeszcze jakoś ulepszyć :) Jeżeli uznam że w obecnej formie może zostać to zaczynam robić podstrony. Logowanie i wybór domeny mam już gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze moje uwagi:

 

- tło - koniecznie białe.

Dla mnie z 2 powodów, spada kontrast w stosunku do tekstu = mniej czytelne, męczy wzrok

oraz w przypadku ikonek, obrazków najczęściej występują one na białych tłach i nie zawsze są przezroczyste na zasadzie kanału alfa (z którym nie radzi sobie IE6)

 

- czcionka po lewej - raczej bezszeryfowa, szeryfy dobre są do gazet dla monitorów stają się nieczytelne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Tło można zmienić na biało, niemniej tak gdzie jest napis InnoPanel i nazwa domeny + wylogowanie zostaje w obecnym kształcie na niebiesko. Czcionkę po lewej także zmienię. Czy zmienić jeszcze coś w funkcjonalności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×