Skocz do zawartości
Adami

problem z paypalem

Polecane posty

Hey,

 

Mam konto paypal które jest zarejestrowane w US(niezweryfikowane) jest tam jakiś tam limit na przelewy pomiędzy paypal'em. Ale również mogę wypłacić pieniądze tylko do banków w US.

Czy jest jakaś możliwość aby obejść te limity lub jakoś wypłacić pieniądze na konto w PL lub gdzieś gdzie spokojnie ściągnę sobie pieniądze na moje konto bankowe? Wiem że te limity są powiększane jeżeli zweryfikuje konto ale jest to trudne w moim wypadku gdyż nie mam żadnych kart i kont z USA.

 

Jeżeli wiecie jak lub macie jakiś pomysł chętnie wypróbuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Spróbuj zmienić kraj na Polska. Podałeś numer konta ? Zaczynasz od PL i numer konta, powinno zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj zmienić kraj na Polska. Podałeś numer konta ? Zaczynasz od PL i numer konta, powinno zaskoczyć.

 

jeżeli chodzi o zmianę kraju wygooglałem sobie że jeżeli chce się zmienić kraj trzeba usunąć konto i załozyć na nowo w swoim kraju. Jeżeli chodzi o przelew to:

 

http://img10.imageshack.us/img10/9220/fgdfgfdgdf.jpg

 

i wszystko jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 mieszkam w Polsce po 2 szybciej i pewniej będzie na konto.

 

// Jeżeli chodzi o opcje tam to po zaznaczeniu 1 lub 2 nic się nie zmienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pieniędzmi na koncie które jest zarejestrowane w US nic nie zrobisz o ile nie mieszkasz w US. Trzeba było zakładać na PL, o kasie możesz zapomnieć. To wszystko na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w PL to ja mam konto tylko tutaj jest ten problem ze to trzeba mieć w USA i szukam kogoś ale wiadomo nie wszystkim można zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Mogę ci pomóc, przelejesz na moje konto PP, ja prześle na mój rachunek, ty mi podasz konto, ja ci przeleje jak te z PP wpłyną na konto. Zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×