Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szukam_wspolpracownika

[współpraca] Szukam administratora do spółki do pracy przy hostingu

Polecane posty

Witam.

 

Na wstępie zaznaczam, że jest to poważna oferta i proszę również o takie oferty.

 

Szukam doświadczonej osoby do spółki przy prowadzeniu firmy hostingowej. Mam już praktycznie wszystko przygotowane, serwer dedykowany, panel directadmin, domenę, stronę internetową. Jedyne co teraz potrzebuje to osoby która byłaby chętna podjęcia ze mną współpracy, która by to wszystko ogarnęła i zaopiekowała się. Ja niestety nie mam doświadczenia w administracji dlatego sam sobie nie poradzę.

 

Co oferuję w zamian? Pisząc o współpracy mam tu na myśli, że zyski z tej działalności dzielilibyśmy odpowiednio - to jest kwestia to uzgodnienia. Zaznaczam, że nie jestem człowiekiem takiego typu co chce wykorzystać innych do darmowej prac, szukam osoby która potrafiłaby i chciałaby poprowadzić taki serwer. Ja jestem swego rodzaju inwestorem, kupiłem serwer, panel do zarządzania, domenę, zleciłem grafikowi wykonanie strony internetowej. Sam niestety nie dam rady tego pociągnąć dlatego poszukuję kogoś uczciwego do współpracy. Tak jak pisałem, oferuję procentowy udział w zyskach. Prowadzę również działalność gospodarczą. Wszystko więc odbywałoby się zgodnie z prawem - faktury VAT, podatki dochodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta zupelnie nieoplacalna dla jakiegokolwiek administratora. Ktos ma wlozyc prace a Ty podzielisz sie zyskami, ktore beda raczej znikome ?

 

Raczej polecalbym znalezienie osoby ktora w zamian za stala miesieczna oplate bedzie prowadzic miesieczny nadzor nad serwerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferta zupelnie nieoplacalna dla jakiegokolwiek administratora. Ktos ma wlozyc prace a Ty podzielisz sie zyskami, ktore beda raczej znikome ?

 

Raczej polecalbym znalezienie osoby ktora w zamian za stala miesieczna oplate bedzie prowadzic miesieczny nadzor nad serwerem.

 

DOkładnie, musisz brać pod uwagę, że przez długi okres działalnosć nie bedzie dochodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po za tym zaden dobry administator nie bedzie gral w ciemno, moze sie uda z moze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×