Skocz do zawartości
matifili

serwer komputer

Polecane posty

siema

mam małe pytanie (jeszcze nik na nie nie odp) czy da sie stworzyc serwer z komputera (jednej partyci nie całego kompa)... dzieki z góry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

robie mała gierke i nie hce kupywac serwa bo to bez sensu(kazdy bessens ma swoj sens) to narazie na probe ... i pomyslalem ze stworze z kompa .... ("polowy")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do takiego rozwiązania - możesz postawić serwer z którego będziesz korzystał jak z komputera ale będą na nim odpalone strony, gry czy cos... :) Jeśli VPS'a chcesz, to np. VirtualBox ale ciężko będzie mieć 2 zewnętrzne IP przy neostradzie lub innym tego typu ADSL'u, więc najlepsze obecne rozwiązanie dla Ciebie to win xp + hamachi :)

 

PS. Jeśli Twoja ortografia jest tak "dobra" jak Twoje umiejętności, to szkoda czasu na tą "gierke" :)

 

EDIT: Jak już wspomniałeś o grze, to jaka to ma być dokładnie?

Chłopaki, wiem, że to powinno być na GHT, dlatego bez nerwów i niepotrzebnego spamu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma kto pomysła ...

 

a ok

 

 

E: nic wielkiego ...... aco??

 

E2: co ma hamahi do xp ... nie rozumie

 

E3: ok juz wiem moze mi kto przedstawic teoretycznie jak to ma bycc... (to zlonczenie)

 

^

^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E: nic wielkiego 2D. aco??

 

Tia, bardzo dużo nam to dało do wiadomości. Przy neostradzie szkoda czasu na takie zabawy :) No ewentualnie jak masz 6Mbit to można coś kombinowac, z tym, że przy neo 6Mbit jest jedynie 512 up, a np. netii 6Mbit jest 1Mbit up. Poza tym 2d nie ma zbyt dużych wymagań z tego co można się domyślać (pewnie jakiś soldat lub gra tego pokroju), więc albo VPS albo jakiś hosting serwerów gier jeśli to serwer gry online.

 

E2: co ma hamahi do xp ... nie rozumie

Hamachi ma to, że "niefajnie" się zachowuje przy viście i przy win serv 08.

 

PS. Daj sobie spokój, bo jakoś czarno widzę Twoją robote :)

 

PS2. Jeśli któryś mod tutaj luka - zrobił się offtop o gierkach, więc można zamknąć i ewentualnie kosz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. nie mam neostrady (netia stałe loncze)

2. hce zrobic serwa z kompa(z opcjami jak wyrzej pisalem).

3. .....gra bedzie typu gier np. "tibia" .... ale całkiem co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. nie mam neostrady (netia stałe loncze)

2. hce zrobic serwa z kompa(z opcjami jak wyrzej pisalem).

3. .....gra bedzie typu gier np. "tibia" .... ale całkiem co innego...

 

1. Neostrada jest również stałym łączem. Posiadanie netii nie zmienia to faktu, że masz ADSL czyli zmienne IP, zostaje No-IP i inne tego pokroju programy.

2. Czy jeśli dam Ci odpowiedź NIE* będzie Cie to satysfakcjonowało i przestaniesz spamować? :)

3. Jeśli coś jest "typu tibia" to znaczy to, że będzie to z pewnością OTS :)

 

*odpowiedź negatywna na zadane pytanie została udzielona z powodu zaistniałych faktów (wiedzy autora tematu i poziomu na jakim się wypowiada) :)

 

Może ktoś to zamknąć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

<Offtop>

Bartka prosimy o zainstalowanie jakiegoś magicznego sprawdzacza ortografii.

</Offtop>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie .... nara....(liczylem ze odp na moje 1 pytanie ale sie przeliczylem jak na kazdym forum)

 

nie dostaniesz odpowiedzi na pytanie które zostało źle zadane :) Czyżby przez te pierwsze 3 lata podstawówki nie nauczyli zadawania pytań?  :)

 

<Offtop>

Bartka prosimy o zainstalowanie jakiegoś magicznego sprawdzacza ortografii.

</Offtop>

 

nom, byłoby miło :)

 

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie: ktory ze stalych bywalcow forum robi sobie jaja i stworzyl ta fikcyjna, wynaturzona postac matifili ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×