Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Marek607

Forum, portal czy moze blog?

Polecane posty

Witam.

 

Potrzebuje waszej porady.

Interesuje się tworzeniem stron oraz modyfikacją skryptów. Lubię pomagać poczatkującym webmasterom w instalacji, konfiguracji i obsłudze stron.

Poniewaz mam dosyć dobrą wiedzę dotyczącą obsługi prawie wszystkich skryptów for oraz php-fusion i Extreme-fusion postanowiłem stworzyć serwis w którym będe umieszczał rózne tutoriale.

 

Zastanawiam się jednak co wybrać:

1) Forum - jest to najlepsze rozwiązanie bo można łatwo wymieniać problemy, opinie itp. ale biorąc pod uwagę że będe umieszczał 1 tutorial dziennie to moje forum będzie puste......

2) PHP - fusion i Extreme-fusion - byłoby to dobre rozwiazanie ponieważ w newsach mógłbym umieszczać tutoriale ale znowu zauważyłem ze mało ludzi lubi portale i forum dołaczone do niego nie wygląda zbyt estetycznie

 

3) blog - wpisy może i by przyciągały ludzi ale nie ma ani możliwości rejestracji i trzeba by bylo instalować oddzielnie forum do rozwiązywania problemów.

 

Proszę o porade

 

P.s Forum narazie utworzyłem dla testu - ale świeci pustkami - dla zainteresowanych KLIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście możesz połączyć php-fusion/extreme-fusion z forum co daje integracje rejestracji itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo vbulletin? Masz swoją lickę?

No to już wiesz co wybrać ; )

 

Mam ale bez mozliwości aktualizacji - taniej wyszło. Nie polecam nulleda - nie dosyć że w kazdej chwili można miec nieprzyjemności to jeszcze forum miało ,, dziwne zachowania " i czasami żyło wlasnym życiem........

 

 

Oczywiście możesz połączyć php-fusion/extreme-fusion z forum co daje integracje rejestracji itp...

 

No tak ale cięzko jest zintegrować styl portalu do forum żeby to całościowo jakoś wyglądało.......

 

Ale dziękuje za pierwsze porady i czekam na następne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wordpress ma jedną ale za to dużą wadę - nie ma rejestracji.

A mi jest potrzebna zarówno rejestracja, jak i porządne forum ktore będzie mi służylo jako kontakt zamiast gg

 

Powiedzcie mi jeszcze co bardziej obciaża serwer - vb + mody czy Extreme-fusion??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również stawiałbym na bloga. Tak ja dwa posty wyżej.

 

WordPress posiada system rejestracji, tylko praktycznie poza zidentyfikowanymi komentarzami nic on nie daje. Na upartego ta rejestracja nie jest wcale potrzebna, bo po co :D. Gdy zyskasz pary stałych czytelników otworzysz forum i kręcisz dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiada system rejestracji. Duża liczba wtyczek także posiada możliwość sprawdzenia czy użytkownik jest zalogowany czy nie - stąd można przydzielać uprawnienia. Role manager też przyjdzie z pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest też dodatek 'forum' do wordpressa, w wersji angielskiej, ale przetłumaczyć parę linijek tekstu to nie problem..

tyle, że ta wtyczka nie jest jeszcze w wersji stabilnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×