Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
karol20

Co teraz dzieje się w Skip?

Polecane posty

Chciałbym szanownych forumowiczów prosić o pomoc:

czy ktoś wie, co się obecnie dzieje z firmą skip? Sama strona działa, ich oferta jest dla mnie ciekawa - mają nawet urodzinową promocję, ale jak przeglądałem net to jakiś czas temu była z nimi afera (czytałem wątek z tego forum). Czy można teraz bez lęku zakładać tam sobie konto (poprawili się?), czy lepiej dać spokój?

 

Potrzebuję konta na taką stronę wizytówkę + konto mail, a cenowo to co prezentuje skip.pl jest bardzo atrakcyjne.

Z góry dzięki za pomoc

Karol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w polsce jest jeszcze wiele innych firm oferujacych hosting w podobnych cenach do Skip.PL ale o duzo lepszej reputacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak + ten Live Chat gdzie operator pracuje od 10-16, a ja od ponad 3 h co 2-3 min sprawdzam i "Sorry, no operators are available at the moment. Please try back later."...czyżby właściciel/admin/webmaster i operator w jednym pojechał na większe zakupy...? :roll: Jej, jak ja kocham ten wspaniały support + ten Live Chat dla picu w co 2 firmie... :evil:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fujara, ja tamten wątek już czytałem, ale chciałem się dowiedzieć czy od tego czasu coś się zmieniło. Widzę, że Pat narzeka na obsługę, ale w sumie jak wrzucę swoją nierozbudowaną stronę to może nie będę potrzebował kontaktować się już z biurem obsługi, czy jak to się tam u nich nazywa. Czy jest tu może jakiś klient tej firmy? Najlepiej byłoby dowiedzieć się u źródeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie szukam alternatywy :D tanio tam :) Oferta była ciekawa, ale po przekopaniu forum zastanawiam się teraz jeszcze nad np. livenet.pl lub ew. webd.pl? nie stać mnie na nic porządniejszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Livenet.pl - tak

Webd.pl - nie

 

Looknij :

-www.avx.pl

-www.imn.pl

-www.e9.pl

 

Te właśnie z tańszych, ale najlepszych cena/jakość imho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livenet.pl - tak

Webd.pl - nie

 

Looknij :

-www.avx.pl

-www.imn.pl

-www.e9.pl

 

Te właśnie z tańszych, ale najlepszych cena/jakość imho.

 

Z tych tanszych WEBD jest jednym z lepszych hostingow, jednak dopoki sam nie sprawdzisz nie bedziesz mogl nic powiedziec... Wystarczy zerknac na top100 - w koncu Ci klienci sie skads wzieli tam a nie jest ich wcale malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koncu Ci klienci sie skads wzieli tam a nie jest ich wcale malo...

 

Ponoć sync.pl też miało duzo klientów :D // oczywiscie nie pórównuje webd.pl do sync.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

niestety wypowiedzi maja to do siebie, ze powstaja pod wplywem chwili, derperacji lub szukania taniej sensacji (rzadko kiedy WEBD ma dobre opinie na forach chociaz dla rownowagi warto podac link do http://www.przemo.org/phpBB2/forum/viewtop...opic.php?t=7743, ale wsrod przytoczonych postow sa pozytywne opinie, a wiekszosc dotyczy jak to ktos ladnie ujal grzmota w kwietniu ale nawet czesc z tych ktorzy narzekali dalej korzystaja z WEBD) a co za tym idzie wiele z nich dawno juz jest nieaktualnych... Tak jak napisalem dopoki sam nie wyprobujesz nie mozesz nic powiedziec... Gdyby bylo tak jak myslisz pewnie ten hosting podzielilby los wielu, ktorych do dzisiaj swiat zdazyl zapomniec... druga rzecz to WEBD sie uczy i z jakis potkniec wyciaga wnioski - tak wiec wypominanie czegos z przed pol roku jest zupelnie bezcelowe. Zerknij tylko w TOP100 - WEBD regularnie pnie sie w gore a to chyba jest wystarczajacy dowod, ze z tymi opiniami nie jest tak do konca prawda. Moglbym pisac tutaj o mocnych stronach WEBD ale sam mozesz sprawdzic i sie przekonac.

 

Wysłany Pią Sie 26, 2005 12:01 am:

 

Ponoć sync.pl też miało duzo klientów :D // oczywiscie nie pórównuje webd.pl do sync.pl :D

Podoba mi sie twoje poczucie humoru... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i wiem, ale po co na siłę próbować WEBD.pl na zasadzie "a nóż...", skoro można skorzystać z pewniejszej oferty wymienionych przeze mnie firm ? Poza tym także pingi i parametry przemawiają za nimi, a nie wspomnę w ogóle o wspaniałym supporcie AVX.pl.

 

A gdyby tak ostro ufać top100.pl i tylko na tym opierać się przy wyborze ISP to możnaby śmiało wybrać w ciemno superhost.pl albo home.pl bo przecież jest 1... :roll:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem i wiem, ale po co na siłę próbować WEBD.pl na zasadzie "a nóż...", skoro można skorzystać z pewniejszej oferty wymienionych przeze mnie firm ? Poza tym także pingi i parametry przemawiają za nimi, a nie wspomnę w ogóle o wspaniałym supporcie AVX.pl.

 

Trudno by pingi AVX i WEBD byly rozne skoro obie firmy korzystaja z tych samych serwerowni w Holandii. Sprzetowo WEBD jest bardzo mocne - kazdy z serwerow to Xeon 2x2,8GHz z RAIDem 5 i 4GB ramu.

 

Pod tym wzgledem AVX jest gorszy (cytat z ich strony):

SERWERY

Wszystkie nasze serwery to wydajne platformy DELL PowerEdge. Każdy serwer wyposażony jest w dwa procesory Intel Xeon HT, 4GB ECC RAM, oraz posiada macierz dyskową (RAID1) opartą o dwa szybkie dyski Seagate Cheetah. RAID1 zapewnia pełen mirroring danych, dzięki temu awaria dysku nie powoduje utraty danych.

 

Byc moze na korzysc AVX przemawia szybszy support... ale i pod tym wzgledem WEBD wypada bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, sprawdzałem też tracerta jednak szybciej mam o te 4-5 ms do AVX, sam się dziwiłem...

 

Co do serwerów to mam nadzieję, że po tych "kilku" błędach młodości będziecie je potrafili teraz należycie wykorzystać :D

 

Tak support w AVX jest do prawdy błyskawiczny, day & night.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, sprawdzałem też tracerta jednak szybciej mam o te 4-5 ms do AVX, sam się dziwiłem...

 

Tak support w AVX jest do prawdy błyskawiczny, day & night.

 

korzystam z http://visualroute.ipartners.pl i dostaje identyczne wyniki w przedziale 30-32ms. np - panel3.webd.pl i www.avx.pl.

Powody zajscia, do ktorego tak chetnie wiele osob powraca (a bylo to dosc dawno temu) WEBD zabezpieczylo sie juz jakis czas temu (przyczyna byla niefrasobliwosc i roztargniecia technikow z serwerowi).

 

Co do supportu WEBD ma swoja filozofie - pracuje od 8 do 16:30 ale serwery sa bezustannie monitorowane przez 24h/dobe i w razie jakichkolwiek problemow administratorzy przystepuja do dzialania. Poki co nie sadze by pomoc techniczna na WEBD byla potrzebna 24h/dobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok ja po prostu napisałem "nie" opierając się na przeczytaniu tamtych wątków + kilku innych, a także głównie na opinii znajomych mających konto w WEBD.pl (owszem dość dawno temu). Teraz może być o wiele lepiej i wcale temu nie zaprzeczam.

 

P.S. "Trochę" odbiegliśmy od tematu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doradzany avx jest dla mnie trochę za drogi. Co do reszty, to są to w większości ciekawe propozycje i chyba przyjdzie mi rzucić monetą po prostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm ja akurat na hostingu bym nie oszczędzał tych paru zł, które później okazać się mogą kluczowe, a napewno nie rzucał monetą...:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj zgadzam się - oszczędzi się 2 złote a potem się w brode pluje. To już nie chodzi o to, że będzie taka awaria jak w SKip, ale o to, jak niektóre (nie wszystkie oczywiście) firmy z tanim hostingiem traktują klientów. A przecież nawet przy darmowych usługach klientów powinno się z szacunkiem traktować, jeśli firma chce być poważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×