Skocz do zawartości
krk

Laptop do 2600 jaki ?

Polecane posty

Robiłem ostatnio rozeznanie rynku. Bo szukałem czegoś dla Ciebie. Laptopy w tej cenie to "laptopy", a nie Laptopy. Za 2600 dostaniesz słaby sprzęt, który w klawiaturze odbija światło ze świetlówki na suficie, po pół roku zacznie schodzić farba z obudowy, a po dwóch latach obudowa zacznie pękać, a zawiasy w matrycy (jeśli nie pękną) to będą luźne jak huśtawka.

 

Stary gadasz bzdury.... Ja siedzę aktualnie po 10-12h dziennie na swoim lapku LEnovo R61i dałem za niego 2k (fakt zintegrowana karta graficzna, ale nie używam go do gier tylko pracy! jakieś 8 miesięcy o ile dobrze pamiętam). Spadł mi na ziemie ze 5 razy i z wysokości nawet 2 metrów i NIC mu nie jest! żadnych luźnych zawiasów, jedyne co mogę się przyczepić to do only porysowanej obudowy po upadku właśnie!! no ew. do troszkę wytartego klawisza SPACE

 

Także proszę nie gadać bzdur bo za 2,5k można kupić dobrego dell'a z gwara NDB i nic mu nie będzie.

 

Zresztą były wielokrotnie poruszane kwestie na temat lapków nawet na tym forum itd... wystarczy poszukać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne co mogę się przyczepić to do only porysowanej obudowy po upadku właśnie!!

 

:-)

 

no ew. do troszkę wytartego klawisza SPACE

 

:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co w tym dziwnego, że klawisz przy ciągłym używaniu się lekko ściera? Zapewne nie chodzi o starcie liter (szczególnie, że to space) a o to, że klawisz zaczyna się bardziej świecić.

 

Tak jest praktycznie w każdym lapku.

 

Co do klapy to jak pechowo spadnie to będzie to samo w każdym.

 

Dobry wybór, co prawda zupełnie nie w moim stylu, ale laptop ma dobry procesor, dyski w raid [bo to jest dosyć słaba część laptopa] i można pracować.

 

3 lata NBD świetnie to uzupełnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×