Skocz do zawartości
Marek607

Hosting pod forum i kilka stron - wejścia z płatnej reklamy

Polecane posty

Witam wszystkich.

 

Szukam hostingu który spełniłby moje wymagania które nie umiem sprecyzować fachowo więc napisze co i jak.

 

Strona z forum vbulletin + VBSEO i kilka modyfikacji.

Uważam że starczy mi na nią 2 gb miejsca.

Dodatkowo planuje min. 5 kont pocztowych o pojemności 500 mb każde.

Odwiedzalność na razie żadna ale planuje systematycznie kupować płatne kliki tzn coś w tym stylu:

 

http://allegro.pl/item649215297_skuteczne_...ny_sprawdz.html

 

W związku z tym mam do was pytanie:

1) czy 100 zł +- 20% na kwartał wystarczy??

2) czy zwykły hosting to uciągnie??

 

Jeżeli na 2 pytanie odpowiedź brzmi ,,tak" to proszę o podanie ofert :)

Jeżeli nie wystarczy to odrazu zaznaczam ze:

-nie znam się na VPS-ach, na ich konfiguracji itp. czyli musiałbym już miec wgrany DA lub inny panel i wrazie problemów żeby były rozwiązywane przez support.

-fajnie by było mieć możliwosc podzielić sie wolnym miejscem i transferem ze znajomymi ( tzn możliwośc utworzenia ok 5 kont o pojemności 1gb i zeby kazde mialo panel tak jakby kupiło u mnie hosting)

- mile by byly własne dns-y

 

Z teg co czytałem to idealnie pasowałby reseller ale nie wiem czy się zmieszcze w takiej kwocie.

 

Prosze o porady co gdzie i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5

Ta oferta z allegro zalatuje iframe twojej strony na jakiejś stronie z realnym ruchem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, no przecież dostali Brązowego Szuwara, więc są porządną, solidną firmą!

:)

 

Towariszczi, nie strielajtie, ja tylko ŻARTOWAŁEM!

 

Piękny banner mają. Ta kolorystyka, te przejścia tonalne... ech...

 

 

 

A wracając do głównego pytania autora wątku:

Wystarczy Ci solidny shared, a jeśli chcesz zakładać dodatkowe konta, to pomyśl o jakimś resellerze. VB z paroma modyfikacjami na początek na pewno nie wygeneruje takiego obciążenia, żeby shared tego nie strawił, tylko nie pchaj się do jakiś firm, o których krązą opinie, że lubią przycinać parametry. Poczytaj to forum i inne fora "hostingowo-webmasterskie" z opiniami na temat różnych firm. Za 100zł miesięcznie spokojnie coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzilo o to:

 

1) czy 100 zł +- 20% na kwartał wystarczy??

 

a nie

 

Za 100zł miesięcznie spokojnie coś znajdziesz.

 

za 100/mc to wiem ze bym coś znalazł ale mi chodzilo na 3 miechy bo na tyle bym opłacił odrazu :)

 

tylko nie pchaj się do jakiś firm, o których krązą opinie, że lubią przycinać parametry.

 

No właśnie w tym problem ze nie znam się na tym za bardzo dlatego proszę Was o pomoc żebym nie wziąl jakiegoś g.......... i nie mial z tym problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, chyba się jeszcze nie wyspałem.

Za 30-40zł miesięcznie też coś będzie. I każda firma z otwartymi ramionami przymie płatność na 3 miesiące z góry :)

 

Poczytaj oferty na tym forum, jest ich całkiem sporo, potem porównaj z opiniami na temat firm, które się reklamują. Konkretnie nie podam Ci nic, bo sharedów jest po prostu za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://actives.pl/reseller-start.html cena i pojemność mi odpowiada tylko ze nie ma nic o nich opinii

 

netaesy + reseller w tych samych cenach tyle że o polowe mniej dostaje:

 

konto net.easy medium 6 GB + opcja reseller

opłata miesięczna: 29 zł netto

opłata kwartalna: 97 zł netto

 

netzip jest troszke dla mnie za mały i za drogi

 

Więcej resselerów nie znalazłem

 

P.s. Czy po doplacie za Direct Admin bede miał z VPS-a reseller??

Bo na active-hosting.pl jest fajny vps Lite za 50 zł + 10 zł za DA..........

 

 

P.s. 2. Odnośnie linku do allegro:

Czytając oferte przeczytałem że:

Statystykę reklamy w postaci screena z panelu administracyjnego otrzymasz na meila tuż po zakończeniu lub na prośbę w dowolnym momencie.

 

To pisze maila i dostaje odpowiedź:

 

Witam Serdecznie.

Jeżeli chodzi o statystyki Promowania stron Reklamodawców to wysyłam je dopiero po zakupie reklamy.

 

Jeżeli chodzi o "Skuteczne Promowanie stron" to dziennie wejść na strony Reklamodawców jest ok 25 000 , na dzień dzisiejszy średnio 2000 tysiące na 1 stronę.

 

Nasi użytkownicy spędzają na stronach Reklamodawców od 5 do 30 sekund w zależności od sekcji, w której oglądają reklamy.

 

Program bez-minimum.info znajduje się na bardzo dobrym Serwerze firmy Adnox, praktycznie żadnych problemów.

 

Jak otrzymuję płatność i jestem dostępny on-line to od razu realizuję zamówienie i zaczyna naliczać wejścia.

 

Pozdrawiam

 

Czyli shared odpada bo przy takim obciążeniu to mnie zaraz wyrzucą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasz shared hosting bez problemu uciągnie 25k wyświetleń strony dziennie :-)

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Webh.pl :-) Pakiet Premium powinien Panu wystarczyć. Dodatkowym plusem naszej oferty jest możliwość dokonywania płatności co miesiąc, kwartał, pół roku i rok ;-)

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.s. Czy po doplacie za Direct Admin bede miał z VPS-a reseller??

Bo na active-hosting.pl jest fajny vps Lite za 50 zł + 10 zł za DA..........

 

Oczywiście, tam robisz co chcesz :) Pełna dowolność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, tam robisz co chcesz :) Pełna dowolność :)

 

Czyli mam rozumieć ze różnica miedzy vps-em a resellerem jest taka że w resellerze juz mam DA a w vps-ie nie??

I jak jest wtedy z supportem?? czy jak coś się popsuje to sam musze naprawiać czy jest tak jak w shared że pisze do bok-u i mi zrobią za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli mam rozumieć ze różnica miedzy vps-em a resellerem jest taka że w resellerze juz mam DA a w vps-ie nie??

I jak jest wtedy z supportem?? czy jak coś się popsuje to sam musze naprawiać czy jest tak jak w shared że pisze do bok-u i mi zrobią za free.

 

są opcje vpsów w wersji z administracją, ale są droższe niż tzw. root vps gdzie wszystko robisz sam

lub wynajęty przez Ciebie admin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Różnica jest taka, a nawet większa : )

 

VPS może mieć DA i masz dostęp nawet nie resellerski ale admina (czyli tworzysz resellerów)... no ale trzeba to wszystko postawić, poustawiać samemu (VPSy "root") albo drożej bulisz (VPSy managed)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×