Skocz do zawartości
r0ni_v3

Rozliczanie z dotpay.pl

Polecane posty

Witam. Jak wygląda sytuacja gdy mam podpięte płatności z dotpay.pl jako osoba prywatna. Czy po nowym roku oni mi przysyłają jakieś papiery które zanosze do US i płace podatek? Jeżeli płacę to ile i na jakich zasadach? Chcialbym je podpiac tylko nie wiem jak to potem z tego sie rozliczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jak wygląda sytuacja gdy mam podpięte płatności z dotpay.pl jako osoba prywatna. Czy po nowym roku oni mi przysyłają jakieś papiery które zanosze do US i płace podatek? Jeżeli płacę to ile i na jakich zasadach? Chcialbym je podpiac tylko nie wiem jak to potem z tego sie rozliczac...

 

 

Wszystkich niezbędnych informacji udzieli Ci ich BOK, tutaj większosć osób posiadającyh u nich konto ma owe konto firmowe.

p.s. podejżewam że na zasadach ogólnych rozlicza się takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do nich przed wczoraj lecz do tej pory zero odzewu. Zastanawia mnie tylko mi jakies papiery/faktry będą wysyłać czy nie. A co do tego rozliczania się z urzędami to mam rozumieć że z MOJEJ strony nic nie muszę regulować opłat w urzędach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Musisz tylko wysłać do nich papierek (1/mc) za SMSy.

 

Podajesz NIP i resztę robią za Ciebie.

 

W przypadku płatnosci typu inteligo, mbank nie ma żadnych formalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ja osobiście nie polecam Dotpay mam złe doświadczenia z tym serwisem, przy dużych kwotach jest problem z wypłatą, rzadko im się udaje wypłacić pieniądze w terminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ja specjalnie wtopiłem 5% kwoty zeby bylo do 7 dni. A tu co? dzwonia za 2 tygodnie ze wyślą kaske za tydzien.czekam nastepne 2 tygodnie i .... nic.

Radze uciekac z stamtad nie raz mi blokowali konto i pytali skad taki ruch.. żałosne.Później trzeba bylo czekac 2 tygodnie na odblokowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radze uciekac z stamtad nie raz mi blokowali konto i pytali skad taki ruch.. żałosne. Później trzeba bylo czekac 2 tygodnie na odblokowanie.

 

To już inna bajka, mi się zmieniła nazwa firmy w związku z rozszerzeniem działalności no 2 tygodnie im zajmie zmienienie kilku literek. Szkoda zdrowia.

 

Ja już to zrobiłem, po za tym tak jak napisałeś obsługa klienta jest na zerowym poziomie, mało że trzymają twoją kasę to jeszcze wielką łaskę robią... zastanawiam się nad serwisem platnosci.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Może moderator przeniesie posty do tematu "Alternatywa dla DotPay" ?

Nie ma sensu zaśmiecać tego tematu, a na pewno wielu jest zainteresowanych alternatywami dla DP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ja osobiście nie polecam Dotpay mam złe doświadczenia z tym serwisem, przy dużych kwotach jest problem z wypłatą, rzadko im się udaje wypłacić pieniądze w terminie...

Dokładnie , dzis zadzwonilem do nich i powiedzieli że za tydzien na pewno bedzie .. skad ja to znam 2-3 tygodnie temu to samo mi mowili , gorzej bedzie pewnie z obecnym miesiacem bo sumka juz jest okrągła :9

im większa suma do wyplaty tym dluzej beda zwlekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W platnosci.pl wyplaty zawsze mam najpóźniej następnego dnia od zlecenia i coraz niższe prowizje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
W platnosci.pl wyplaty zawsze mam najpóźniej następnego dnia od zlecenia i coraz niższe prowizje ;)

 

Czyli wypłata z banku w PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
N3T5kY mowa o wypłatach zgomadzonych środków jak w powyższych postach..

 

Tak, mi chodziło o to czy z banku w PL. Bo jak wiadomo dotpay wypłaca z UK, z czym różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a jak wygląda kwestia rozliczeniowa z płatności.pl za sms i mtransery itp ? przy założonej firmie ? co ja muszę robić ? co od nich wymagać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×