Skocz do zawartości
duce74

opinie o sieci pionier

Polecane posty

Witam,

 

Mam ciekawa oferte podlaczenia sie do sieci szkieletowej pionier. Interesuje mnie ,czy ta siec ma jakies ograniczenia (np na styku z Tepsa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zależy Ci na opóźnieniach, to raczej nieciekawie tu wygląda - wszystko co leci via pionier ma skoki pingów właśnie na ich routerach. Taka notka od usera końcowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli zależy Ci na opóźnieniach, to raczej nieciekawie tu wygląda - wszystko co leci via pionier ma skoki pingów właśnie na ich routerach. Taka notka od usera końcowego ;)

 

Tak naprawde nie zalezy mi na super pingach (jak do gier). Raczej na przepustowosci (np. svn czy duza liczba userow). Rozwijamy aplikacje webowe i praktycznie nie ma hostingu , ktore zaspokajaloby nasze potrzeby. Własny serek daje duzo możliwosci ;] Nawet do testow/developmentu przy kilku osobach rozproszonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pionier czyli sieć akademicka według mnie sieć miód cud i ogólnie pięknie 0 awarii a jeżeli się kiedyś zdarzy to w momencie reakcja na to jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Mam ciekawa oferte podlaczenia sie do sieci szkieletowej pionier. Interesuje mnie ,czy ta siec ma jakies ograniczenia (np na styku z Tepsa).

 

afaik to styku z tp w pionierze nie uswiadczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×