Skocz do zawartości

Polecane posty

No, oferta bardzo ciekawa - $70 jak za 2 lata to lepiej niż w H9 :]

Parę serwerów w europie do wyboru.

 

Do tego panel DirectAdmin :]

 

Ale w ofercie nie znalazłem żadnego info o SSH :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś z Was ma anielską cierpliwość, to proponuję poczytać ich regulamin. Ja w połowie miałem dość... Takiego pseudoprawniczego pi***enia to już daaaawno nie spotkałem. W praktyce mogą sobie robić co chcą, a spróbujcie cwaniakom cokolwiek udowodnić przy tak skonstruowanej umowie. Może i jestem paranoikiem, ale im bardziej zawiły i pokręcony regulamin, tym bardziej unikam takiej firmy. Nie mówiąc już o tym, że nie spotkałem ani jednego hostingu oferującego konta "unlimited" bądź "unmetered", z którym nie byłoby problemów. Może się i mylę, może to rzeczywiście porządna i uczciwa firma i Litwini po prostu znaleźli sposób, żeby podbić rynek. Ale i tak śmierdzi mi oferta, w której nielimitowany hosting na 2 lata kosztuje 70 baksów, a ten sam plan na rok kosztuje prawie 100.

 

Taka drobna techniczna ciekawostka:

Apache/1.3.41 (Unix) PHP/4.4.9 PHP/5.2.8

Nowa firma, nowy hosting, a Apacz w wersji 1.3 i PHP4? Ciekawe, czy tylko ich strona główna jest na przestarzałym serwerze, czy wszystkie inne oferowane przez nich lokacje też tak mają. Dziwne też, że litewska firma, oferująca hosting również na serwerach na Litwie swoją stronę biznesową ma ulokowaną w niemieckim Ghostnet, ale widocznie litewski serwer albo jeszcze nie wystartował, albo jest za słaby, żeby udźwignąć ich stronę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

To już było na tym forum przerabiane.

Jak ktoś lubi to ma apache 1.3.

 

A z tego co pokazałeś to mają obie wersje php, co obecnie grzechem nie jest.

swoją stronę biznesową ma ulokowaną w niemieckim Ghostnet,

Bo jak serwer padnie, to jest kontakt z klientami poprzez np. ticket.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowałem się z nimi i ich angielski na takim średnim poziomie jest ;)

 

SSH będzie dostępne za niedługo.

Reseler nie planują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjąłem do wiadomości.

Co do multilokalizacji, to sam mam nieco inaczej rozwiązaną tę kwestię - główna strona na głównym serwerze w Anglii, "strefa klienta" na poddomenie na zupełnie innej maszynie w Luksemburgu. Dzięki temu zawsze coś działa, no chyba, że zdechną oba na raz (ewentualnie padną DNSy)... W host1plus, z tego co zauważyłem, wszystko tak czy inaczej śmiga na jednym serwerze, więc jak on padnie, to i tak będą musieli uruchamiać cień na innej maszynie.

 

 

A ustosunkuje się ktoś do pozostałych podniesionych przeze mnie kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo czasu upłynęło od ostatniej wypowiedzi w tym topicu. Firma jak widać działa i chyba poszerzyła swoją ofertę.

Czy ktoś może wystawić swoją opinię na temat usług host1plus.com ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że mam triala, ale po to jest to forum aby dyskutować i wymieniać się doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×