Skocz do zawartości
horcyk

Serwer pod strnę/blog

Polecane posty

Witam.

Za miesiąc kończy mi się okres abonamentowy w nazwa.pl. Mam opłacony serwer: "Serwer Active" na którym stoi strona kibiców jednego z klubów sportowych, ostatnio postawiłem blog o zakładach bukmacherskich planuję uruchomić jeszcze jedną stronkę/blog. Serwer z nazwy jest aż nadto wystarczający i poszukuję tańszej alternatywy bo nie bardzo chcę wykładać ponad 300 zł za przedłużenie.

Od 2008-07-05 z przysługującego limitu 2000 GB wykorzystałem 256 GB.

 

Poszukuję firmy w której do serwera/panelu klienta będę mógł podpiąć kilka domen z zewnątrz bez transferu do transferu tych domen do tej firmy.

Myślałem o active24.pl ale z tego co wyczytałem tam mogę mieć tylko jedną domenę z zewnątrz.

 

Może to być firma, która oferuję hosting w podobnej cenie co nazwa ale proponuję też ciekawą promocję dla nowych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam swoją ofertę usług hostingowych www.ovhost.pl lub www.abhost.pl Są to dwie niezależne, zupełnie inne oferty.

 

W ovhost.pl mamy klika pakietów do wyboru od najtańszego 40 zł za rok lub droższe z większymi parametrami.

W abhost.pl za stałą miesięczną opłatą od 18,30 zł ma Pan bardzo duże limity transferu oraz dużą pojemność.

Serwer jest dosyć mocny, ceny bardzo konkurencyjne, duże możliwości konfiguracyjne.

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą, 14 dni okresu testowego jest w standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzbierało się już trochę propozycji czy to tutaj w temacie czy na pw.

Jak pisałem w pierwszym poście mam jeszcze miesiąc na zastanowienie więc postaram się wybrać najlepszą z przedstawionych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×