Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
JGH Network

System bilingowy do DirectAdmin

Polecane posty

Poszukuję systemu bilingowego do zarządzania kontami klientów do DirectAdmin. Najlepiej jako jakiś łatwo instalacyjny dodatek z funkcją pilnowania terminu ważności konta hostingowego plus inne przydatne opcje.

 

Możecie polecić coś dobrego i sprawdzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadam może lamerskie pytanie: jaka jest różnica między licencją za 15,95 USD a tą 18,95 USD ?

Są jeszcze jakieś inne systemy dostępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadam może lamerskie pytanie: jaka jest różnica między licencją za 15,95 USD a tą 18,95 USD ?

Są jeszcze jakieś inne systemy dostępne?

Pisze chyba wyraznie :) za 18,95 Ci nie pisze na dole "Powered by WHMCompleteSolution" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Też polecam WHMCS :)

 

a w v4 to już wogóle miodzio ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WHMCS jest dobry, ale jak dla mnie przeładowany opcjami i niezbyt intuicyjny. Z zachodnich jest jeszcze iHost a jeśli chodzi o polski to adminPanel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WHMCS jest dobry, ale jak dla mnie przeładowany opcjami i niezbyt intuicyjny. Z zachodnich jest jeszcze iHost a jeśli chodzi o polski to adminPanel.

 

No już co kto woli, ale ostatnio o adminpanel'u byla pogadanka ;) WHMCS nie jest drogi, a nie bez powodu korzysta z niego masa firm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AdminPanel dosyć ciekawie wygląda. Porównując WHMCS i adminPanel - jak się one prezentują? Najlepiej jakby ktoś kto z nimi miał do czynienia mógł coś więcej powiedzieć, porównać.

 

AdminPanel ma ten plus że jest cały po polsku i można zintegrować z polskimi płatnościami i hrd. Nie wiem tylko czy jest warty inwestycji w niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdminPanel dosyć ciekawie wygląda. Porównując WHMCS i adminPanel - jak się one prezentują? Najlepiej jakby ktoś kto z nimi miał do czynienia mógł coś więcej powiedzieć, porównać.

 

AdminPanel ma ten plus że jest cały po polsku i można zintegrować z polskimi płatnościami i hrd. Nie wiem tylko czy jest warty inwestycji w niego.

Ogólnie kodzik AdminPanel.pl jest "niefajny" i modyfikacje skryptu oraz tworzenie szablonów to nieporozumienie, a WHMCS'a też można zintegrować z polskimi płatnościami i hrd ;) Właśnie szukam tematu z ostatnią pogadanką o AdminPanel'u, gdy znajde to dodam do posta link :)

 

//EDIT:

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=18112 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie kodzik AdminPanel.pl jest "niefajny" i modyfikacje skryptu oraz tworzenie szablonów to nieporozumienie, a WHMCS'a też można zintegrować z polskimi płatnościami i hrd ;) Właśnie szukam tematu z ostatnią pogadanką o AdminPanel'u, gdy znajde to dodam do posta link :)

 

//EDIT:

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=18112 :)

 

Dzięki za linka. To ja się jednak raczej w stronę whmcs skłonię. Jak na razie zainstalowałem wersję trial i zobaczę jak się z tym bawi.

 

A odnośnie integracji są już jakieś gotowe rozwiązania integracji z hrd.pl i polskimi płatnościami? Można od kogoś odkupić takie rozwiązanie? Jak ktoś ma to proszę o info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnośnie integracji są już jakieś gotowe rozwiązania integracji z hrd.pl i polskimi płatnościami? Można od kogoś odkupić takie rozwiązanie? Jak ktoś ma to proszę o info ;)

 

polecam tego usera:

Krystian

 

i jego rozwiązanie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam tego usera:

Krystian

 

i jego rozwiązanie ;p

 

rozwiazanie jest dobre do wersji < 4.0

Niestety w 4.0 whmcs zmienili api, dziala jezeli moj skrypt zostal zainstalowany w wersji starszej i wtedy byl upgrade do 4.0

 

w tej chwili koncze bramke dotpaya do wersji 4.0 oraz bramke do platnosci.pl

 

dotpay dziala, platnosci.pl sa juz w fazie testow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×