Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
JGH Network

System bilingowy do DirectAdmin

Polecane posty

Poszukuję systemu bilingowego do zarządzania kontami klientów do DirectAdmin. Najlepiej jako jakiś łatwo instalacyjny dodatek z funkcją pilnowania terminu ważności konta hostingowego plus inne przydatne opcje.

 

Możecie polecić coś dobrego i sprawdzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadam może lamerskie pytanie: jaka jest różnica między licencją za 15,95 USD a tą 18,95 USD ?

Są jeszcze jakieś inne systemy dostępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadam może lamerskie pytanie: jaka jest różnica między licencją za 15,95 USD a tą 18,95 USD ?

Są jeszcze jakieś inne systemy dostępne?

Pisze chyba wyraznie :) za 18,95 Ci nie pisze na dole "Powered by WHMCompleteSolution" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Też polecam WHMCS :)

 

a w v4 to już wogóle miodzio ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WHMCS jest dobry, ale jak dla mnie przeładowany opcjami i niezbyt intuicyjny. Z zachodnich jest jeszcze iHost a jeśli chodzi o polski to adminPanel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WHMCS jest dobry, ale jak dla mnie przeładowany opcjami i niezbyt intuicyjny. Z zachodnich jest jeszcze iHost a jeśli chodzi o polski to adminPanel.

 

No już co kto woli, ale ostatnio o adminpanel'u byla pogadanka ;) WHMCS nie jest drogi, a nie bez powodu korzysta z niego masa firm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AdminPanel dosyć ciekawie wygląda. Porównując WHMCS i adminPanel - jak się one prezentują? Najlepiej jakby ktoś kto z nimi miał do czynienia mógł coś więcej powiedzieć, porównać.

 

AdminPanel ma ten plus że jest cały po polsku i można zintegrować z polskimi płatnościami i hrd. Nie wiem tylko czy jest warty inwestycji w niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdminPanel dosyć ciekawie wygląda. Porównując WHMCS i adminPanel - jak się one prezentują? Najlepiej jakby ktoś kto z nimi miał do czynienia mógł coś więcej powiedzieć, porównać.

 

AdminPanel ma ten plus że jest cały po polsku i można zintegrować z polskimi płatnościami i hrd. Nie wiem tylko czy jest warty inwestycji w niego.

Ogólnie kodzik AdminPanel.pl jest "niefajny" i modyfikacje skryptu oraz tworzenie szablonów to nieporozumienie, a WHMCS'a też można zintegrować z polskimi płatnościami i hrd ;) Właśnie szukam tematu z ostatnią pogadanką o AdminPanel'u, gdy znajde to dodam do posta link :)

 

//EDIT:

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=18112 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie kodzik AdminPanel.pl jest "niefajny" i modyfikacje skryptu oraz tworzenie szablonów to nieporozumienie, a WHMCS'a też można zintegrować z polskimi płatnościami i hrd ;) Właśnie szukam tematu z ostatnią pogadanką o AdminPanel'u, gdy znajde to dodam do posta link :)

 

//EDIT:

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=18112 :)

 

Dzięki za linka. To ja się jednak raczej w stronę whmcs skłonię. Jak na razie zainstalowałem wersję trial i zobaczę jak się z tym bawi.

 

A odnośnie integracji są już jakieś gotowe rozwiązania integracji z hrd.pl i polskimi płatnościami? Można od kogoś odkupić takie rozwiązanie? Jak ktoś ma to proszę o info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnośnie integracji są już jakieś gotowe rozwiązania integracji z hrd.pl i polskimi płatnościami? Można od kogoś odkupić takie rozwiązanie? Jak ktoś ma to proszę o info ;)

 

polecam tego usera:

Krystian

 

i jego rozwiązanie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam tego usera:

Krystian

 

i jego rozwiązanie ;p

 

rozwiazanie jest dobre do wersji < 4.0

Niestety w 4.0 whmcs zmienili api, dziala jezeli moj skrypt zostal zainstalowany w wersji starszej i wtedy byl upgrade do 4.0

 

w tej chwili koncze bramke dotpaya do wersji 4.0 oraz bramke do platnosci.pl

 

dotpay dziala, platnosci.pl sa juz w fazie testow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×