Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dj Tomas

Serwerownia - przeglądanie plików userów

Polecane posty

Witam, czy admin hostingu, może edytować moje pliki (przykładowo umieszczam na serwerze skrypt własnego autorstwa), a autor edytuje go i wysyła część jego treści do innej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy admin hostingu, może edytować moje pliki (przykładowo umieszczam na serwerze skrypt własnego autorstwa), a autor edytuje go i wysyła część jego treści do innej osoby?

 

Może bo ma dostęp do wszystkiego. Inna sprawa, że prawnie rzecz biorąc nie powinien, ale to już zalezy od regulaminu i polityki prywatności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może, ma takie możliwości techniczne. Jednak raczej takich rzeczy się nie robi. Admin raczej nie ingeruje w pliki bez informowania użytkownika lub na jego prośbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy admin hostingu, może edytować moje pliki (przykładowo umieszczam na serwerze skrypt własnego autorstwa), a autor edytuje go i wysyła część jego treści do innej osoby?

 

Może i ma do tego prawo w określonych przypadkach, w mniej określonych właściwie również aczkolwiek udostępnianie własności intelektualnej, danych osobowych osobom trzecim jest prawnie zakazane, więc to właściwie jest odpowiedź na Twoje pytanie.

 

 

p.s. komu by się chciało przeglądać kilkaset - często kilka tysięcy w większych firmach kont ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Złodziejowi czy gnidzie by się chciało przeglądać. Po co ? Żeby zwinąć jakiś skrypcik który będzie miał byle mieć i nigdy go nie wykorzysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W określonych sytuacjach może edytować. Ale udostępnianie innym użytkownikom bez wiedzy autora to nic innego tylko kradzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×