Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fujara

Nowy system wymiany linków stałych

Polecane posty

Zapraszam wszystkich do skorzystania z nowego ( pierwszego w Polsce ) systemu wymiany linków stałych , szczegóły na stronie:

www.cyberka.pl

 

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Zapraszam wszystkich do skorzystania z nowego ( pierwszego w Polsce ) systemu wymiany linków stałych , szczegóły na stronie:

www.cyberka.pl

 

Czym on sie od linkora rozni ??

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Adamie : sa to linki stale czyli nie zmieniaja sie za kazdym przeladowaniem strony. Popatrz na dol strony glownej (i na niektorych podstronach) tutaj na forum. Pierwszy rzad to linki dynamiczne (linkor) , drugi rzad gdzie linki oddzielone sa myslnikami to linki statyczne (link-vault.com - chyba pierwszy na swiecie taki system). I to wlasnie ten drugi system nasladuje cyberka (jesli nie - prosze mnie poprawic).

 

Roznica jest taka, ze obecnie wyszukiwarki (glownie google) nie patrza na to, czy linki sa umieszczone na stale czy co chwile sie zmieniaja ale moze byc inaczej i tutaj tkwi roznica.

 

Ktora wersja jest lepsza ? Nie mam pojecia, wiem ze w przypadku linkow dynamicznych wszystko dziala sprawniej ;)

 

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roznica jest taka, ze obecnie wyszukiwarki (glownie google) nie patrza na to, czy linki sa umieszczone na stale czy co chwile sie zmieniaja

 

 

No chyba jest inaczej. Linki stałe mają większy power ;)

 

Dziwna sprawa nagle jest jakiś wylew takich systemów. Pare dni temu ruszył w wersji testowej LinkujPRO (http://www.linkujpro.pl).

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał @Fobi , przykład - uzywajac linkora skacze nam strasznie pozycja - bo linki sie zmieniaja i raz są na mocniejszej raz na gorszej stronie wzgledem SEO . Tutaj jest to unormowane , główna roznica taka , że linków nie widzą uzytkownicy tylko boty , napisany jest wlasnie taki skrypt aby sie pokazywały gdy wchodzą boty ( googli , altavisty , onetu .... na stronie są wszystkie wymienione ;) ) nie jest to robione na warstwach tak więc o banicje nie trzeba sie obawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi
No chyba jest inaczej. Linki stałe mają większy power Mruga 2

 

Jakies potwierdzenie tej teorii ? Bardzo chetnie cos poczytam na ten temat.

 

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie czytam:

Linki są przypisywane do danej podstrony i zmieniane tylko w tedy kiedy partner nie będzie posiadać punktów przy następnej wizycie robota indeksującego.

 

i dla przykladu...

 

Mam ilosc punktow pozwalajaca na wyswietlenie 3 linkow, system wyswietla moj 1 link na jakies stronie xyz.pl, i googlebot (powiedzmy ze uwielbia ta strone) wchodzi na ta strone 4 razy dziennie, to za ostatnim razem juz nie bedzie mojego linku (i googlebot usunie go ze swojego indexu) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×