Skocz do zawartości
dan

[reseller/VPS/DA] Cos jak mega2.sisco reseller z DA

Polecane posty

Witam,

 

w zwiazku z przejeciem sisco przez ogicom serwer mega2 poszedl w mocna odstawke co powoduje coraz jego gorzsze dzialanie. Oficjalnie ogicom chce go zamknac i proponuje migracje na cos swojego. ALE.

Na tym swoim juz nie bedzie DA oraz bez shella, a na tych dwoch opcjach mi zalezy.

 

Reasumujac - szukam pakiet reseller z DA ok. 3 GB miejsca / 35 GB transferu cena w zakresie 20-30 zeta miesiecznie (moze i wiecej o ile bedzie to uzasadnione), konto shell przynajmniej na konto glowne. Zadnych serwerow gier.

 

Wczesniej (przed sisco) obijalem sie po roznych hostingach, jednak dopiero tam (przed przejciem przez ogicom) bylo sensownie - wydajnie. Bylo. Na innych hostingach jedna ze stron w joomli (ok. 100 zapytan SQL) miala czas generowania powyzej 1-2 sek. Na sisco czas byl (bywa) ok. 0.25-0.30. Jednak coraz czestsze problemy z wydajnoscia czy zwisy parominutowe/godzinne zmuszaja mnie do poszukiwania opcji.

 

Rozmyslalem nad VPS ale ni w zab nie moge sie zdecydowac. O ile pewnie jeszcze postawie DA i dopieszcze php i mysql to sprawy bezpieczenstwa (praw dostepu,logowania,shell, odpieranie jakis atakow) to ponad moje aktualne kompetencje.

 

Czy sprawdzi sie rozwiazanie pod tytulem biore root VPS z DA i potem kogos do konfiguracji jednorazowo i jakby co to na szybki kontakt? Jakie macie doswiadczenia? Ile to kosztuje?

 

Ewentualnie macie jakies opcje na resellera z DA z shellem i w przyszlosci z opcja migracji na cos mocniejszego (ow VPS np?).

 

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mogę zapropować dwa rodzaje kont z naszej oferty. Nie wiem na ile istotna jest sprawa z rodzajem konta (zwykły użytkownik/reseller), dlatego przedstawię dwa warianty:

1) Pojedyncze konto użytkownika, ale z dostępem via SSH: Biznes-3, 30,50 zł/m-c brutto.

2) Konto Reseller, ale bez dostępu via SSH: Reseller-1, 30,50 zł/m-c brutto.

 

Widzę, że SSH jest tutaj podstawą, dlatego w przypadku konta Reseller-1, indywidualnie możemy zaproponować włączenie SSH dla konta głównego (Resellera), za niewielką, dodatkową opłatą. Łączny koszt takiego konta wynosiłby: 36,60 zł/m-c brutto (*).

 

Serwery zlokalizowane w Polsce - Warszawa, ATMAN. Panel - DirectAdmin.

 

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu mailowego: michal@unixstorm.org.

 

(*) Oferta aktualna do końca tego tygodnia, tj. 16.05.2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No właśnie ten shell może być opcją nie do przejścia.. sam byłem w takiej sytuacji i ostatecznie wybrałem program partnerski : ))

 

A co do fajnych resellerów to polecam inten.pl - szybko, sprawnie, choć nie za tanio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×