Skocz do zawartości
squelop

Szukam sponsora

Polecane posty

Witam.

 

Nazywam się Adrian Kwiatkowski i jestem młodym 'informatykiem', moimi głównymi zainteresowaniami z tej dziedziny jest reklama internetowa, grafika komputerowa, sieci i programowanie (wkrótce zaczynam uczyć się w tym kierunku). Za swoje największe dotychczasowe osiągnięcie uważam wygranie ogólnopolskiego konkursu graficznego na konkurs karty świątecznej - http://www.snti.pl/snti/node/81 // kategoria ponad gimnazjalne.

I Miejsce

Adrian Kwiatkowski, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1, ul. Św. Antoniego 29, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, nauczyciel - Iwona Osuch

Ponadto galerie (niektórych) moich prac można zobaczyć pod tym adresem : http://kwiat3k.deviantart.com

 

Od kilku miesięcy nosze się z pomysłem założenia bloga, którego główną tematyką będzie grafika komputerowa. Chciałbym umieszczać na nim różnie zagadnienia z nią związane jak i tutoriale. Jednak moja obecna sytuacja finansowa i sprawy osobiste nie pozwalają mi przeznaczyć środków finansowych na ten cel. Związku z tym szukam sponsora (najlepiej firmy), który możne przeznaczyć dla mnie miejsce na serwerze.

 

Moje wymagania :

  • pojemność: minimum 1GB miejsca (chciałbym również zamieszczać obrazki z kursów i ich dema na blogowym serwerze)
  • transfer: ok. 10 GB ( z możliwością zwiększenia w razie potrzeby.
  • MYSQL i Poczta: minimum 5 baz mysql i 2 adresy pocztowe
  • Inne: Obsługa języków skryptowych PHP5, PHP4, CGI, PERL, Obsługa CGI, Perl, Python, htaccess

Oferuję :

  • banner reklamowy w widocznym miejscu bloga
  • link pozycjonujący
  • blog będzie działał w subdomenie hostingu ( co daje reklamę sponsorowi )
  • artykuł sponsorowany

Mam nadzieję, że kogoś zainteresuje mój pomysł.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą propozycją kierowaną do wszystkich twórców ciekawych stron i pomysłów:

 

sponsoring serwerów www

 

dalsze szczegóły już oczywiście do ewentualnego ustalenia pod naszym firmowym adresem e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą propozycją kierowaną do wszystkich twórców ciekawych stron i pomysłów:

 

sponsoring serwerów www

 

dalsze szczegóły już oczywiście do ewentualnego ustalenia pod naszym firmowym adresem e-mail.

 

chętnie bym napisał ale nie spełniam jednego z warunków, tj. Uwaga! Nie jesteśmy zainteresowani sponsorowaniem serwisów, które: Mają dopiero zaistnieć w Internecie.

 

 

dziękuję ;) Sprawdzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem zapisaliśmy taki warunek. Powód dość prosty - często przychodziły prośby o sponsorowanie serwisów o których ktoś wiedział ze chce mieć, nie mając pojęcia co właściwie chce zrobić - bez pomysłu, bez projektu graficznego, bez warunków na promowanie swojej strony, a co za tym idzie nas.

 

Jeśli jednak masz dobry projekt graficzny (estetyczny, ciekawy), pomysł na treści i rozwój strony i przede wszystkim środowisko w jakim chcesz się promować (szacunkowo ile osób może zobaczyć Twoją stronę a co za tym idzie potencjalnie trafić do nas) opisz nam to i podeślij bliższe info na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nadal szukasz sponsora to daj znać na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×